Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 2.9.2014 19:41 | KOMENTÁRE [2]
WEB: Leto plné súťaží II. (aktualizované)

Zažite spolu s nami leto plné fantastických kníh!

AKTUALIZÁCIA

Leto sa snami síce rozlúčilo sychravým spôsobom, avšak 4 z vás budú mať dôvod radovať sa. Letná fotografická súťaž, do ktorej ste sa mohli zapojiť od 17. júla do 31. augusta už pozná svojich výhercov. Aj vy ste na nich zvedaví?

Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana poputuje Tomášovi Dostálovi a Cvrčkovi v krabičce:Sandman: Věčné noci od Neila Gaimana príde na návštevu k Petre Slovákovej a jej Svetu dobrodružstiev:Lucia Kroneislová, i jej šarmantná spoločníčka Anita Blake, môže prichýliť pomerne objemnú obrázkovú publikáciu Manga Step by Step:A Syn Stínu od Jona Sprunka zažije dobrodružnú cestu spolu s Darrenom Shanom a Karolom Caklosom:Výhercom srdečne gratulujeme a tešíme sa na ich adresy. Nech tým cenám nie je dlho smutno!PÔVODNÁ SPRÁVA - 17.7.2014 21:39

Počas tohto leta vás čaká viacero zaujímavých, kreatívnych, vtipných a fantastických aktivít. Jednou z nich je i stále prebiehajúca súťaž LETO PLNÉ VTIPOV, v ktorej môžete popustiť uzdu svojej fantázie a rozosmiať celý svet. Pokiaľ vás však predsa len oveľa viac láka čaro obyčajnej momentky zachytenej objektívom fotoaparátu, máme tu pre vás ďalšiu lákavú letnú súťaž a balíček (ako sa zvykne hovorievať) naozaj „nadupaných“ vecných cien!

Letná fotografická súťaž (tak trošku inak)

Prišlo leto a spolu s ním aj dva mesiace príjemného nič nerobenia, ktoré so sebou prináša množstvo zábavy a nečakaných fantastických dobrodružstiev. Keďže sme stránka orientujúca sa hlavne na fantastický žáner a čarovné knihy, bez ktorých by sme si nedokázali predstaviť nielen bežný deň, ale aj taký pobyt na prázdninách u starých rodičov či hravú dovolenku v našej rýdzo slovenskej Stredozemi, budeme od vás chcieť viac-menej takú maličkosť.

Ak máte práve so sebou nejakú fantastickú knihu (žánre fantasy, science fiction, hororu + ich podžánre), ktorej, podobne ako sebe, radi dožičíte všakovaké výlety, odfoťte sa spolu s ňou a vašimi priateľmi na vašom najobľúbenejšom letnom mieste a fotku nám pošlite. Najkreatívnejšia momentka bude odmenená krásnymi vecnými cenami, ktoré do súťaže venovali vydavateľstvá Albatros a Crew.

Podmienky súťaže:

Počet súťažných fotiek – maximálne dve

Rozlíšenie – akékoľvek, hlavne nech to vaša e-mailová schránka prežije v zdraví pri odosielaní súborov

E-mail, na ktorý nám súťažné príspevky môžete posielať - sutaz@fantasy-svet.net (predmet správy Letna fotograficka sutaz 2014)Časový interval, počas ktorého smiete súťažné príspevky posielať - od 17. júla do 31. augusta

Ceny?

„Nadupané“, naozaj! Výherca Letnej fotografickej súťaže si odnesie nasledujúce tituly:

Sandman: Věčné noci od Neila Gaimana
Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana
Manga Step by StepA malé prekvapenie, o ktorom vás však budeme informovať v priebehu mesiaca august!

Pozor! Pozor! Pozor!

Účasť v letných aktivitách nie je podmienená registráciou na stránke Fantasy-Svet.net a fotografia môže byť vytvorená (či dotvorená) ľubovoľnou technikou. Musí však ísť o váš originálny „produkt“. Pokiaľ by ste mali otázky, pokojne ich položte priamo tu, pod súťažné pravidlá, alebo sa pýtajte na veci málo jasné na našom fóre, k dispozícii je vám, samozrejme, i náš súťažný e-mail. Zatiaľ vám želáme veľa šťastia pri zachytávaní vašej dovolenky v spoločnosti dobrej fantastickej knihy!ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií WEB

Tagy: leto plne sutazi, fantasy, scifi, horor, albatros, crew, fotograficka sutaz


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 52.205.167.104
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
2. Yaonee 18.7.14, 16:35
A ešte od vydavateľstva Crew ;)
1. Mercy 18.7.14, 15:08
hmmm Sandman ...
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)