Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 21.11.2013 14:23 | KOMENTÁRE [0]
WEB: Oslávte s nami Halloween a 5. narodeniny Fantasy-Sveta (aktualizované)

Oslavy začínajú už zajtra!

AKTUALIZÁCIA

Mnohí z vás, hlavne tí úspešní v našich súťažiach, už výsledky poznajú, ale predsa len, poďme si ich ešte takto oficiálne zhrnúť.

Počas halloweenskeho týždňa prebiehalo na stránke niekoľko súťaží. Či už to bol kvíz o tejto stránke alebo fotosúťaž, pexeso a rôzne drobné aktivity. Pôvodne sme chceli počkať, kým sa všetky uzavrú, no keďže pexeso sa pre vás zdá byť trochu ťažším orieškom, rozhodli sme sa zhrnutie spraviť skôr. :)

Takže pekne poporiadku:
Narodeninový kvíz
Táto aktivita preverila vaše vedomosti o stránke, ktorá vám už 5 rokov prináša novinky zo sveta fantasy, sci-fi a hororu, poskytuje vám priestor pre vlastnú tvorbu, ponúka vám rozsiahlu galériu k rôznym filmom a napokon aj miesto, kde môžete diskutovať o svojich obľúbených knihách, filmoch, seriáloch a iných aktivitách. Bolo pre vás pripravených 15 otázok z každej oblasti webu, na ktoré ste mnohí správne odpovedali, no víťaz mohol byť len jeden.

A tým sa stala Trixie, ktorá nazbierala celkovo 82 bodov. Jej odmenou je kniha od vydavateľstva Fragment Serafína: Skrytá tvár. Z vlastnej skúsenosti môžem pritom povedať, že je to skutočne skvelé čítanie. :) Gratulujeme. Celú tabuľku s kompletnými výsledkami nájdete, samozrejme, v príslušnej téme na fóre.

Strašidelná fotosúťaž
Toto bola aktivita, na ktorú sme sa my tešili najviac. A vaše skvelé fotky nás len presvedčili o tom, že táto súťaž bola dobrým rozhodnutím. Celkovo nám od vás prišlo 11 fotografií, ktoré boli nápadité, strašidelné aj originálne a pri niektorých nám až padali sánky, keď sme videli, ako ste sa s nimi pohrali a zamaskovali sa. Keby to bolo len na nás, odmenili by sme každého jedného z vás, no nakoniec užívatelia stránky vybrali v hlasovaní 3 najlepších. A takto rozhodli:

1. miesto - Nočná mora z našej ulice (Annabeth Chase)
2. miesto - Faunova divožienka (Stormy)
3. miesto - Effie Trinketová (Skiba)


Dievčatá si tak medzi sebou rozdelia ceny venované do súťaže vydavateľstvom Albatros Media a to takto:
1. miesto: Howard P. Lovecraft - Stín z času. Příběhy a střípky z let 1931-1937, Spisy 4
2. miesto: Paolo Bacigalupi - Prachožrouti
3. miesto: Tahereh Mafi - Som zlomená

Kompletné poradie nájdete opäť v príslušnom topicu na fóre.

Ostatné drobné aktivity
Okrem spomenutých väčších súťaží a pexesa, ktoré ešte stále prebieha, ste mali možnosť zapojiť sa aj do rôznych iných aktivít a zbierať tak body do celkového hodnotenia. Svoju šikovnosť ste si tak preverili v súťažiach ako Kto to povedal?, Čie je to oko?, Fantastické prekvapenie a Uhádni Fantastický ScreenShot. Musíme uznať, že skutočne ste sa snažili a do všetkých aktivít aj pekne zapájali, no keď sme si pozerali konečné výsledky, bolo jasné, že jeden z vás bol naozaj odhodlaný vyhrať, o čom svedčí aj neskutočný bodový náskok, a preto si myslíme, že táto osoba si svoju výhru fakt zaslúži.

Týmto odhodlaným fantazistom je Lenide, ktorá vo všetkých aktivitách získala dokopy úžasných 158 bodov, schovala tak svojich súperov s prehľadom do vrecka a vyslúžila si tak nielen titul Halloweenskeho víťaza 2013, ale aj knižku od vydavateľstva Albatros Media Bobby Conroy vstává z mrtvých a jiné strašidelné příběhy. Tabuľky s jednotlivými výsledkami sú zverejnené v topicoch k jednotlivým súťažiam.

Na záver sa vám už len chceme všetkým poďakovať za účasť, sponzorom zase za podporu a tešíme sa na vás zase nabudúce. :)

Váš tím Fantasy-Svet.net :)PÔVODNÁ SPRÁVA - 16.10.2013 23:02

Čas neúprosne letí. Nielenže sa nám blíži sviatok všetkých duchov, strašidiel a iných príšer, ale aj náš milý Fantasy-Svet pomaly vyrástol z plienok a tento rok slávi 5 rokov od svojho založenia. 5 rokov plných fantastických príbehov, napínavých súťaží, nekonečných pokecov a teórií o pokračovaní obľúbených kníh, vytvárania nových priateľstiev a objavovania podobných fantasy bláznov, ako sme my sami.

Sme veľmi radi, že ste s nami tento čas strávili, niektorí od samého začiatku, iní sa k nám pridali postupne, no spoločne sme vytvorili jednu veľkú rodinu, ktorá v našich srdciach zostane navždy. Preto sa vám všetkým chceme srdečne poďakovať a veríme, že s nami vytrváte aj naďalej. A samozrejme, veľká vďaka patrí aj našim partnerom, bez ktorých skvelej podpory a príjemnej ústretovosti by sme vám nemohli prinášať toľko súťaží a zábavy.

Čo vás teda čaká? Všetko možné! Hneď zajtra štartuje špeciálny Narodeninový kvíz, ktorý bude zameraný výlučne na stránku Fantasy-Svet.net. Ďalej sme si pre vás pripravili Strašidelnú fotosúťaž, Halloweenske pexeso a rôzne drobné súťaže, v ktorých budete môcť získať strašibody do celkového hodnotenia. Všetky potrebné informácie nájdete v týchto topicoch na fóre.

Tešíme sa na vás, veríme, že sa dobre zabavíte, a držíme vám palce v jednotlivých súťažiach.

Vaši F-Skári
edvordo, Whitewash, Ella, Mercy, Shaola, Flavel, Georgiana a Yaonee :)


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií WEB

Tagy: fantasy-svet.net, albatros media, fragment, hydra, sutaz


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.89.204.127
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)