Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 28.1.2011 20:49 | KOMENTÁRE [0]
SERIÁL: Klaus udrie na Mystic Falls (aktualizované)

Jeho meno sa v druhej sérii Upírskych denníkov spomína celkom často. Kto to však je, ako vyzerá a kedy ho uvidíme?

AKTUALIZÁCIA

A my už vieme kto to bude! Postava Klausa bola až doteraz zahalená rúškom tajomstva, no po dlhých a náročných kastingoch, na ktorých sa predstavila vyše stovka uchádzačov o túto rolu, máme konečne definitívne meno.

Takže... chvíľka napätia... Klausa bude hrať britský herec Joseph Morgan, ktorý si doteraz zahral skôr vedľajšie úlohy napr. v adaptácii románu Jane Austenovej Mansfieldsky park, ale mohli sme ho vidieť aj v Alexandrovi Veľkom, alebo vo filme Master and Commander: Odvrátená strana sveta.

Klaus sa v seriály objaví zrejme až koncom série, preto môžeme len čakať ako sa so svojou novou úlohou Joseph vyrovná.PÔVODNÁ SPRÁVA - 22.1.2011 18:27

Do Mystic Falls prichádza zlo! Výkonná producentka Julie Plec potvrdila pre TV Guide, že pred koncom druhej série seriálu Upírske denníky budú mať diváci možnosť zoznámiť sa s Klausom – jedným z pôvodných upírov. „Nevieme o ňom nič okrem toho, že s ním musíme počítať a že keď príde do mesta, nikto nebude v bezpečí,“ hovorí Plec. „Ako sa dostane do mesta, kedy príde, ako bude vyzerať keď príde – to je všetko súčasťou záhady.“

Ale Julie nie je len tajnostkárska. Povedala, že postava Klausa sa počas konkurzov neustále mení. „Je vzrušujúce sledovať množstvo nových tvárí a pokúšať sa predstaviť si, koho by sme v tej postave chceli vidieť a aký by mal mať postoj a šarm,“ hovorí. „Tá postava sa vyvíja dokonca aj počas konkurzov, pretože vidíme veľa vecí, ktoré sa nám páčia a myslíme si pri tom, ˈOh, to je zaujímavé. Aké zaujímavé poňatie postavy.ˈ“

Zatiaľ čo však Julie Plec a Kevin Williamson zháňajú perfektného upíra, nová epizóda, ktorá bude odvysielaná 27. januára, sľubuje zodpovedať otázky týkajúce sa nadprirodzených bytostí, ktoré už stihli otriasť mestečkom Mystic Falls. Ako sme mali možnosť naposledy vidieť, Bonnie začala dôverovať novému čarodejníkovi Lukovi v snahe zlomiť kúzlo, ktoré spôsobuje, že uhryznutie vlkolaka upírov zabíja, ale pretože kúzlo stále dokonale funguje, je legenda pravdivá?

„V dôsledku uhryznutia vlkolakom nastáva u Rose rozpor medzi jej zdravým rozumom a jej charakterom, čo prináša veľa nebezpečenstva do Eleninho sveta a vlastne do sveta každého iného,“ hovorí Plec. „Následky toho budú dosť extrémne.“ A potom tu máme ešte nového vlkolaka Jules. „Teraz už vie, že Mason je mŕtvy a bude mať k tomu veru čo povedať. To, čo sa rozhodne spraviť, bude významné a určite trúfalé a vezme nás to počas niekoľkých ďalších epizód na cestu, ktorá bude poriadne napínavá.“

A nakoniec sú tu dobré správy pre Tím Damon. „Elena a Stefan sú zase šťastne spolu, ale ako výsledok toho, čím si prechádza Rose, Damon a Elena sa budú musieť spojiť, aby tento problém vyriešili,“ hovorí Plec. „Prejdú si spolu veľmi emotívnym zážitkom, čo samozrejme scelí ich vzťah ešte viac.“

Kto teda stvárni Klausa, zatiaľ nie je jasné. Isté je však to, že pokiaľ Katherinin príchod do Mystic Falls spôsobil rozruch, ten Klausov bude zničujúci doslova ako tornádo.

Do pozornosti vám chceme dať tiež nové fotky k seriálu, ktoré nájdete v našej galérii.


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií SERIÁL

Tagy: upirske denniky


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.206.13.203
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)