Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac august zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
43%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 588 užívateľov.
hits
NOVINKA | 13.8.2008 05:05 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Nové informácie o Brisingr, 3. knihe ODJ

Je niečo po siedmej hodine podvečer, keď sa opäť raz vkrádam do svojej e-mailovej schránky, aby som zistil, aké nové produkty ponúka môj obľúbený e-shop, kto mi poslal ďalšiu trápnu animáciu alebo prezentáciu, poprípade či sa ozval nejaký zabudnutý známy z Ameriky, v tom lepšom prípade zo Slovenska. V kolónke doručené potichu bliká číslo jedna, zvedavo kliknem na spomínané číslo, a čo nevidím - newsletter priamo od Paoliniho oficiálnej stránky o tom, ako sa bude tretia kniha zo série volať, ako bude vyzerať jej obal i to, že sa dátum vydania posunul!

"Teší ma, že vám môžem prezradiť názov tretej knihy zo série Odkaz Dračích jazdcov, ktorý znie BRISINGR," píše sa v najnovšom newsletteri od Christophera.

" 'Brisingr' je jedným z prvých slov, ktoré som zvažoval ako názov pre túto knihu, napokon, vždy mi (Brisingr) pripadal ako ten pravý. Ako jedno z prvých slov starodávneho jazyka, ktoré sa Eragon naučil, má príslušný význam pre odkaz Dračieho jazdca. V novej knihe sa odhalí ako významnejšie, než by mohol Eragon tušiť," objasňuje Paolini, prečo názov pre predposlednú knihu znie takto.

Random House taktiež zverejnil obálku pre tretí diel, ktorá zobrazuje draka Glaedra na temnom hnedom, ba až čiernom podklade s klasickými zlatými písmenami s názvom Brisingr. Môžete ju zhliadnuť v svojej plnej kráse tu.

Americké vydavateľstvo tiež oznámilo, že posúva dátum vydania trojky z 23. septembra 2008 na 20. september toho istého roku. Pre fanúšikov budú, rovnako ako pri vydaní poslednej Potterovky, pripravené polnočné párty slúžiace na uvítanie predposlednej knihy, ktorá bude už dostupná v noci z 19. na 20. september 2008.

Kniha Brisingr vyjde v prvej edícii v náklade 2,5 miliónov kópií, čo je doposiaľ najväčší náklad detskej knihy od vydavateľstva Random House. Audio-verzia uzrie svetlo sveta samozrejme v ten istý deň.


ČLÁNOK PRIDAL: peter394
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: odkaz dracich jazdcov


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 44.200.175.255
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)