Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 25.6.2016 23:01 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Nastúpte na Válečnú loď

Jackson Wolfe sa vypracoval na kapitána vojenskej lode - bohužiaľ, vo flotile, ktorú všetci považujú za odpad...

Ľudstvo dobylo vesmír. Alebo aspoň jeho časť. A pri všetkej tej úžasnej expanzii sa vyvinulo na čosi lepšie, spravodlivejšie a... Pochopiteľne, že vás vodíme za nos. Vesmír je poriadne nepriateľské miesto a nejakému altruizmu zrovna veľmi nefandí. Chcete príklad? Kolonisti a kozmickí priekopníci napríklad začali ohŕňať nos nad tými, ktorí sa narodili na matičke Zemi. A niečo ako schopnosti tu rozhodne nehrá rolu.

To až príliš dobre chápe kapitán Jackson Wolfe. Jeho nadriadení ním opovrhujú, podriadení ho neuznávajú a velí lodi, ktorá mala najlepšie za sebou už v dobe, keď sa on sám narodil. A ako keby to nestačilo, musí naraz zrušiť úplne nutnú údržbu a robiť poslíčka politikom, ktorí pokojne riskujú život jeho, posádky a vlastne kohokoľvek. K tomu si pripočítajte novú dôstojníčku, ktorá dúfa v rýchly kariérny postup - a najlepšie po jeho chrbte rovno ku kapitánskym epoletám...

Ale pre Jacksona je to len denný chlieb - slúži predsa v Čiernej flotile! Tá bola kedysi pýchou ľudstva, odvážne brázdila vesmírne diaľavy a zvádzala zúrivé boje v úplnej temnote medzi hviezdami. Postupom času sa ale stala skládkou tých najhorších alebo najproblematickejších adeptov na vojenské remeslo...

Nová hviezda military sci-fi

Ibaže vesmír nie je len chladný a nepriateľský, okrem toho je i viac ako zlomyseľný. A tak kapitán Jackson a jeho posádka náhle narazia na niečo, s čím už ľudstvo ani nepočítalo - na agresívneho mimozemského nepriateľa, ktorý hrozí zničiť všetko, čo kedy vzišlo z našej slnečnej sústavy!

Nová séria nakladateľstva FANTOM Print Černá flotila je tu pre všetkých, ktorí si zamilovali poriadnu vojenskú space operu. Prepracovaný vesmír budúcnosti; nesúrodá posádka ľudí odsúdených k skaze, ktorá sa musí zomknúť a ísť až za hranice svojich možností; opovrhovaný vyvrheľ, ktorý sa má stať hrdinom... Je to tu všetko.

Joshua Dalzelle je meno, ktoré by ste si mali zapamätať - nová hviezda military science fiction žiari jasne a konečne dorazila i k nám!
Oficiálna anotácia:

Nadsvětelný pohon otevřel cestu k bezpočtu světů a jejich zdánlivě neomezeným zdrojům. Lidstvo vstoupilo do nové éry dvě stě padesát let dlouhého míru. Modrý kabát pod velením kapitána Jacksona Wolfa je jednou z posledních skutečných válečných lodí skomírající Černé flotily, které kvůli rozpočtovým škrtům hrozí úplné zrušení. Když však tajná mise zavede Modrý kabát na samý okraj Konfederace, narazí tam na totálně zničenou planetu. Neznámým útočníkem a neznámou, děsivě ničivou, zbraní. Tato nečekaná hrozba vše změní! Konfederace se ocitá na pokraji války a její první a současně jedinou obranou linií se stává čtyřicet let starý torpédoborec s minimální, zanedbanou výzbrojí, posádkou považovanou za odpad Hvězdné flotily a kapitánem, kterého už každý odepsal...


Info o knihe:

Autor: Joshua Dalzelle
Názov: Válečná loď
Žáner: sci-fi
Séria: Černá flotila 1
Vydavateľ: FANTOM Print
Počet strán: 256
Prevedenie: brožovaná väzba, 145 x 205
Prekladateľ: Jakub Mařík
Autor obálky: Adam Burn
ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: joshua dalzelle, cerna flotila, valecna lod, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.206.13.203
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)