Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 22.11.2014 20:53 | KOMENTÁRE [0]
INÉ: Vánoční nadílka na Fantasy University

Fantasy University je svět upírů, vlkodlaků a umělců.

PR správa

Fantasy University je fantasy univerzita, na které lze studovat on-line vše, co vás zajímá o upírech a vlkodlacích. Na své si přijdou i ti, kteří rádi cestují, tvoří, píší, věnují se fitness, nebo vaří. Fantasy University je první fantasy umělecko-lifestylový web. Zápis ke studiu končí 30. listopadu 2014. Přihlas se a soutěž o vánoční nadílku od Nicka!

Studium

Během semestru jsou publikovány studijní materiály (články) v předmětech (sekcích), které jsou zaměřené na dějiny, literaturu, film, seriál, psychologii, gastronomii, fitness, cestopis, nebo upíří tvorbu. Z povinných předmětů absolvujete test (jak pozorně čtete články) a minimálně do dvou předmětů musíte přispět vlastním článkem. Samozřejmě jste uvedeni jako autoři těchto článků. Na konci akademického roku vypracujete projekt s tématikou zaměřenou na upíry, nebo vlkodlaky (může to být blog, kulturní akce, povídka, cestopis, grafika apod.). Kromě studia se dozvíte také řadu tipů a neminou vás ani pozvánky na zajímavé akce. Pravidelně probíhají filmové pátky, literární soboty a hudební neděle. Pro studenty jsou připraveny soutěže. Fantasy University je tedy hlavně umělecký a zábavný web!
Spolupráce

Pokud byste chtěli být součástí tohoto projektu, můžete se zkusit přihlásit dobrovolně jako redaktor, nebo grafik a budete mít na webu zřízený vlastní profil.

Nadílka od Nicka
Během celého roku bude probíhat několik soutěží. Největší soutěží bude každoroční Nadílka od Nicka. Jako studenti tak letos můžete vyhrát oficiální kalendář The Vampire Diaries, Oficiálního průvodce k filmu Twilight sága: Zatmění, řetízek Eleny, prsten Damona, originální peněženku The Vampire Diaries, kosmetické balíčky Essence, plakáty, deníky, nebo šperky značky Originals.Oficiální stránka filmu Hranice reality
Film Hranice reality, vyprávějící příběh Aileen, vznikl jako krátkomentrážní studentský snímek v rámci studia předmětů Základy filmové řeči a Produkce audiovizuálního díla na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně. S celou jeho tvorbou od námětu až po samotné promítání se můžete seznámit pouze na tomto webu, který je oficiální stránkou filmu Hranice reality. Nechybí ani profily herců a štábu. A možná vás překvapí, kolik práce je na 8 minutovém filmu, jaká technika byla použita při natáčení, jak vznikl námět a jakým způsobem se píše scénář. Proto je web zaměřený také na filmaře. Ať už profesionální, amatérské, nebo ty budoucí, kterým tyto informace mohou být nápomocné při tvorbě vlastního filmu, nebo alespoň inspirací.
Aktuální informace a další tipy najdete na Facebookové stránce Fantasy University.

Foto a článok: archiv Fantasy University

Fantasy University
Nadílka od Nicka
Hranice reality
Facebookové stránce Fantasy University


ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií INÉ

Tagy: fantasy university


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 52.205.167.104
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)