Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac september zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 608 užívateľov.
hits
NOVINKA | 28.6.2014 08:58 | KOMENTÁRE [0]
HRA: Na hviezdnom nebi žiari WildStar

Vesmír nevznikol sám od seba. Vytvorili ho Architekti. A tí teraz zmizli...

No ich domovská planéta sa našla a volá sa Nexus. Nexus má staroveké tajomstvá a tie budú odhalené – vy sami ich odhalíte. Čo na planéte objavíte? Spoznáte nevídanú krásu, ale aj skutočnú silu a moc, s akou ste sa ešte nestretli. Môžete sa postaviť na dve strany – a potom v mene tej svojej bojovať o vládu nad Nexusom, dostanúc sa tak do epického dobrodružstva galaktických rozmerov.Na jednej strane stoja Exulanti (The Exiles) – aliancia utečencov, odpadlíkov a zapredancov, ktorí si na planétu Nexus prišli hľadať nový domov. Druhou stranou je Domínium (The Dominion), mocné medzihviezdne impérium, ktoré vládne galaxii 2000 rokov a vyhnalo Exulantov na Nexus. Planétu pritom považuje za svoje právoplatné dedičstvo.

V rámci Exulantov sa môžete stať človekom – vyvrheľom, zradcom a otrhancom. Na to, aby sa ľudia usadili na Nexuse a vydobyli si na ňom svoje miesto, využívajú svoje vlastné lakte a občasné rany do chrbta. Druhou možnosťou je byť Granokom – mať „kožu“ z kameňa, byť nebojácny a byť tak trochu po opici. Granokov Domínium vykázalo z ich domova po krvavej vojne a ich jediným cieľom na Nexuse je nakopať zopár zadkov a piť pivo. Tretou možnosťou pre Exulanta je stať sa Aurinom – Aurini sú rasa drobných, hašterivých, stromy objímajúcich bytostí, ktorých domovský svet spustošilo Domínium. Hoci uctievajú prírodu, nebránia sa ani vybíjaniu zubov či lámaniu čeľustí v mene obrany svojho nového domova na Nexuse. A posledným, kým sa môže hráč stať ako Exulant, je rasa Mordeshov – sú to mrzutí, rozkladajúci sa intelektuáli, posadnutí degeneratívnou chorobou po tom, čo zabŕdli do tajov alchýmie. Na Nexuse chcú nájsť liek.Pokiaľ sa rozhodnete, že budete bojovať za Domínium, vaše možnosti budú nasledovné: prvou rasou sú Cassiani – bohatí, disciplinovaní a aspoň podľa vlastnej mienky nadradení zakladatelia Domínia. Ďalej si môžete vybrať Mechari – vypočítavé, výkonné a bezohľadné zabijacké stroje, ktorých úlohou je eliminovať na Nexuse zradcov a špiónov. Môžete sa stať i Drakenom – ak sa vám páči hrať za divokého, po krvi bažiaceho a brutálneho bojovníka, ktorý do boja rád zapája vypitvávanie či stínanie hláv. A úplne poslednou rasou sú takzvaní Chua – drobní, veľmi bystrí a tak trochu psychotickí a sociopatickí vynálezcovia, ktorí majú na starosti vymýšľanie pokročilých zbraní a technológií v mene Domínia.Okrem týchto dvoch hlavných skupín si vyberáte aj detailnejšiu klasifikáciu: môžete byť bojovníkom, vrhačom kúzel, takzvaným Esperom (ovládajúcim psioniku – paranormálne psychické schopnosti), inžinierom, stopárom/prenasledovateľom alebo medikom. Hru môžete hrať ako prieskumník, vojak, kolonista alebo vedec.

OFICIÁLNY TRAILER hry WildStar:Vývojár: Carbine Studios
Vydavateľ: NCSOFT
Platforma: Microsoft Windows
Žáner: online RPG
Dátum vydania: 3. jún 2014ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy: wildstar


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.236.237.61
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)