Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac august zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
43%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 588 užívateľov.
hits
NOVINKA | 5.11.2013 08:56 | KOMENTÁRE [0]
HRA: Fantasy svety v prehliadači 1

Stráviť svoj herný čas sa dá rôzne. Pri „áčkových“ tituloch ako Skyrim, Witcher a neviemčom všetkom, alebo pri farmení v nejakej repetitívnej MMORPG (určite ste si všimli ten zvláštny osteň, ale viete, je spôsobený únavou z farmenia a grindovania, a tak...).

Dobre pre nás však je, že nie je všetko super, čo zaberá 30 GB na HDD, no zato môže byť super aj niečo, čo sa dá hrať aj v obyčajnom prehliadači. V tomto seriáli, ktorý bude mať až 2 časti, si nejaké také tituly predstavíme bližšie. Takže hor sa do prvej trojice inšpirovanej portálom Onlinovky.sk.


Dungeon King

Začneme s takou sekanicou, že ani príbeh k nej netreba. Preto tam ani nie je. Teda je, niečo v zmysle, že nejaké príšery sa vynorili z nejakých dier a hybaj ho zrušiť nejaký svet. Takže nijaká príbehová katarzia, nijaká psychologizácia postáv. Napriek tomu som za hrou presedel pár hodín.

Dôvod? Dungeon King je proste hack-and-slash, ktorý sa na nič nehrá. V hre máte prístupného jedného hrdinu - barbara, ktorý sa vskutku zručne oháňa sekerou a vie použiť aj pár kúziel. Presnejšie tri. To stačí. Napriek tomu, že je hra v prehliadači, má naozaj skvelú grafiku, ktorú si užijete. To isté platí aj o sound designe. Jediným mínusom hry je, že bezplatné sú len prvé dva dungeony. Ale zase, za tých pár eur to stojí. Viem o tom svoje. Však to skúste a zahrajte si Dungeon King.


Magi: The Fallen World

Kým predošlý titul by sme mohli označiť ako bezduchú sekanicu (v tom dobrom slova zmysle), v tejto ide o pravý opak. Magi: The Fallen World je komplexné RPG, kde si po výbere postavy užívate hranice bezhraničného sveta s obstojným príbehom a ešte lepším hudobným prevedením. Mestá i dungeony sú vyriešené jednoducho. V mestách nakupujete, predávate, handrkujete sa s NPC o questoch a v dungeonoch sa už s NPC nehádate, ale rovno ich zabíjate. Súbojový systém prebieha v reálnom čase a verte, nie je to nič jednoduché. Párkrát sa mi stalo, že stačili tri údery a bolo vymaľované.

Postupom hry sa dostávate k ďalším úrovniam, volíte si z povolaní a investujete aj získané body do štatistík (sila, vôľa atď.). Čo sa týka predmetov, tých je v hre viac ako dosť. Skôr viac než dosť, ale to berte ako pozitívum. Každopádne, na Magi: The Fallen World si vyhraďte viac času. Keď tak urobíte, kliknite sem a môžete hrať.


Epic War 5

Táto hra je z prostredia fantastiky, má epickú hudbu, grandióznych hrdinov (na výber sú traja) a masívne armády. Asi je z popisu jasné, že nejde o klasickú RPG, ale o strategickú hru. RPG prvky tu však sú, konkrétne vo vývoji hrdinu, ale i vašich jednotiek. Aj tie môžete učiť rôznym kúzlam a navyše im aj vylepšovať výzbroj.

Boje nie sú jednoduché, je potrebné taktizovať, vyčíhať správny moment na postup vpred a vedieť v adekvátnej chvíli dať pokyn na ústup. Epic War 5 je naozaj podarený kúsok, pri ktorom čas uteká veľmi rýchlo. Však si to otestujte sami na sebe.


ČLÁNOK PRIDAL: marvon
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy: fantasy, hrdinovia, online hry


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 44.200.175.255
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)