Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac september zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 608 užívateľov.
hits
NOVINKA | 23.12.2012 14:34 | KOMENTÁRE [0]
HRA: Hobit sa ukáže aj v hernom prevedení

Tvorcovia videohier nadviazali na nového Hobita a postarali sa o zábavu pre fanúšikov Tolkienovho diela, pri ktorej sa môžu opäť stretnúť so svojimi obľúbenými hrdinami.

Už v minulosti vznikli rôzne hry všakovakého druhu inšpirované „prequelom“ k svetoznámej trilógii Pán Prsteňov. Prvá videohra sa objavila v roku 1982 a jej o čosi novšia verzia až v roku 2003. Ibaže nové filmové spracovanie Tolkienovej knihy pod názvom Hobit: Neočakávaná cesta (The Hobbit: An unexpected journey), ktoré sa len prednedávnom dostalo na plátna kín, predstavuje príležitosť, akú si tvorcovia hier nemohli nechať ujsť. A tak nové herné dobrodružstvá hobita Bilba na seba nenechali dlho čakať!

The Hobbit: Kingdoms of Middle-earth predstavuje hru pre androidné telefóny (zatiaľ si ju môžete stiahnuť zadarmo), ktorá vyšla už v novembri tohto roku. Jednotliví hráči si vyberajú iba z dvoch fantastických rás (elfovia a trpaslíci), ktorým neskôr pomáhajú budovať si kráľovstvá či bojovať o moc a slávu nad celou Stredozemou, pokiaľ teda neuzavrú prímerie a nesnažia sa zničiť spoločného nepriateľa. Nie je ani vylúčené, aby vám niektorá z Tolkienových postáv neskrížila cestu. Táto celkom akčná hra plná ešte akčnejších bojov či súbojov patrí spoločnosti Warner Bros Interactive Entertainment, ktorá v spolupráci s Kabam vytvorila pre vás pozoruhodne nezabudnuteľné telefónne dobrodružstvo!

A obe vyššie uvedené spoločnosti v poslednej dobe hlásajú aj príchod novej bezplatnej online RPG, The Hobbit: Armies of the Third Age, ktorej dátum vydania ešte nie je známy. Ale ponuka bezplatnej registrácie pre beta verziu už dávno láka skalných fanúšikov Tolkienových diel. A o čo vlastne v tomto RPGčku pôjde? Nuž, o nič viac či menej ako pri Kingdoms of Middle-earth, akurát k elfskej a trpaslíčej rase pribudnú ešte zákerní Orkovia, a rovnako tak bude možné hrať aj za niektoré hlavné postavy, akými sú napr. Bilbo či Gandalf.

Prednedávnom, konkrétne 4. decembra 2012, uzrela svetlo sveta ďalšia „hobitovina“, Guardians of Middle-earth, ktorú má na konte Warner Bros. Interactive Entertainment a Monolith Productions. Ide o videohru pre Xbox 360 a PlayStation 3 typu Multiplayer online battle arena (MOBA). Dobrodružstva sa môže zúčastniť až 10 hráčov, ktorí sa rozdelia do dvoch vzájomne súperiacich družstiev. I výber postáv je široký a bohatý, takže si pokojne môžete vyberať či už z hrdinov z Pána prsteňov, alebo Hobita. Hra sa údajne drží knižnej (a filmovej) predlohy, takže sa máte na čo tešiť, pretože jednotlivé postavy sršia svojím povestne známym humorom. Bohužiaľ, novinka tento raz nie je zadarmo. Ak by vás aj napriek istému finančnému poplatku zaujala, viac zaujímavostí sa dozviete na jej oficiálnej stránke.


ČLÁNOK PRIDAL: Flavel
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy: hobit, j.r.r. tolkien


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.236.237.61
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)