Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac august zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
43%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 588 užívateľov.
hits
NOVINKA | 30.3.2012 00:46 | KOMENTÁRE [1]
HRA: Vráti sa Morrigan?

Po úspechu Dragon Age: Origins a Dragon Age II plánuje BioWare priniesť nadšencom DA sveta aj tretie dobrodružstvo.

Oficiálne to síce potvrdené nebolo, no na Twitteri sa ešte v máji 2011 objavila správa, že BioWare pracujú na Dragon Age III, ktoré má spojiť základné prvky Dragon Age: Origins a Dragon Age II. Povráva sa, že DA III prinesie v prvom rade nový štýl boja – ten by mal ťažiť z prípravy, rozmiestnenia postáv a samotného zloženia tímu. Boj by mal vyžadovať menej opakovaného stláčania kláves a viac uvažovania. Nemenovaný zamestnanec BioWare rozšíril správu, že DA III by mohla priniesť aj multiplayer inšpirovaný hrou Battlefield 3. V súbojoch by sa mohli stretnúť zoči-voči nielen bojovníci; v aréne by mohli byť ovládateľní aj draci. Šéf BioWare Ray Muzyka prisľúbil, že tvorivý tím prihliadne na kritiku a pripomienky fanúšikov, z ktorých mnohí boli z DA II sklamaní. Nepôjde však o návrat k Dragon Age: Origins. Muzyka pripomenul, že BioWare musí prihliadať aj na fanúšikov, ktorých pokračovanie príjemne prekvapilo. Tím sa preto pokúsi spojiť najlepšie prvky z oboch hier.

Každý hráč, ktorý dokončil DA II, tuší, že tretí diel bude nadväzovať na konflikt medzi mágmi a templármi. Dej by sa mal odohrávať v Thedase a mapa by mala pokrývať štyri až päťkrát väčšie územie, ako bol Ferelden v Dragon Age: Origins. Hráč by sa tak so svojou postavou dostal aj do Orlais a Tevinteru. Podľa Davida Gaidera, scenáristu Dragon Age, tretí príbeh s najväčšou pravdepodobnosťou predstaví nového hlavného hrdinu, nevylučuje však stretnutie so starými známymi (Hawke či Strážca – Warden). Znova bude možné stiahnuť si uložené údaje z predchádzajúcich hier a nadviazať tak na hráčove rozhodnutia.

Zo starých známych sa môže vrátiť Morrigan ako ovládateľná postava. Vraj už vzniklo pre ňu niekoľko konceptov. Tvorivá fáza v BioWare však ešte neskončila, je preto možné, že čarodejnica sa nakoniec v DA III nezjaví. Na internete kolovali správy, že tretí diel vyjde v prvom štvrťroku 2012, čo pobúrilo skalných fanúšikov – mnohí sa domnievajú, že by BioWare mal venovať hre viac času, ako to bolo pri DA II. Teraz už je jasné, že šlo o čisté špekulácie. Dátum vydania zatiaľ nikto z BioWare nespomínal, nie je ani isté, či hra vyjde v roku 2012 a či je vôbec reálny rok 2013. V každom prípade, DA II si pokračovanie žiada. Ostáva len dúfať, že BioWare odvedie kvalitnú prácu a prinesie ďalší perfektný herný zážitok.


ČLÁNOK PRIDAL: Bruja
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy: bioware, ea games, dragon age


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 44.200.175.255
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
1. Sirius 30.3.12, 17:40
dúfam
že bude trojka, a dúfam že sa vrátia aj starí známi nemusia všetci ale aspoň niektorý, to sa mi na hrách páči keď v pokračovaniach stretám postavy čo poznám s predošlích dielov
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)