Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 603 užívateľov.
hits
NOVINKA | 12.4.2015 10:39 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Pripravte sa na Poslední let

Akú cenu má duša a svedomie v hodine najväčšieho zúfalstva? Nový román zo sveta videohry Dragon Age ponúka ďalší strhujúci príbeh!

Zatiaľ čo sú mágovia Thedasu kruto prenasledovaní, niekoľko z nich nachádza útočište u neutrálnych Šedých strážcov. V obavách očakávajú správy zo sveta a snažia sa zžiť s novým prostredím. Pre mladú elfku Valyu je preto nájdenie denníka jednej z posledných gryfích jazdkýň Isseyie vítaným vytrhnutím z každodenných obáv.

Ale Isseyia nezverila skrytým stránkam iba rozprávanie o vznešenom boji proti arcidémonovi Štvrtej nákazy, nespomína na padlých priateľov a svojho brata Garahela, ktorý nakoniec arcidémona porazil... Jej denník predovšetkým odhaľuje odvrátenú tvár vyčerpávajúcej vojny. Valya je tak cez priepasť času čím ďalej vydesenejším svedkom rastúcej temnoty priamo v srdci Šedých strážcov.

Isseyia sa totiž, čeliaca smrti a zmaru rovnako ako krátkozrakým rozhodnutiam svetských vládcov, vydáva cestou zakázanej mágie. Mágie krvi. A s jej pomocou ovplyvňuje nielen výsledky bitiek, ale predovšetkým krehké puto medzi Šedými strážcami a gryfmi. Ako dobré úmysly vedú k čím ďalej tragickejším následkom, Valya sa musí rozhodnúť, nakoľko - a či vôbec - môže veriť rádu, ktorý v minulosti tak strašlivo zlyhal...

Nový hlas vo svete Dragon Age, Liane Merciel, ponúka strhujúcu drámu hrdinov, ktorí museli zapredať vlastnú dušu, aby mal svet nádej na prežitie. Obe hrdinky, hoci ich delí niekoľko storočí, zdieľajú pocit vyvržencov, ale nech už učinia akékoľvek rozhodnutie, vždy v sebe nájdu silu znovu bojovať o vlastnú česť a ľudskosť. Jedinou otázkou zostáva, či už niekedy nie je na nápravu príliš neskoro.

Poslední let ponúka veľkolepé bojové scény, hrdinov neváhajúcich obetovať seba samých, okamihy priateľstva i strašlivej zrady. Prosto príbeh, od ktorého by vás neodtrhla ani svorka gryfov!Oficiálna anotácia:

Šedí strážci jsou znovu hrdiny Thedasu – nový Arcidémon byl rychle poražen a zplozenci zahnáni zpět do podzemí. Nákaza skončila. Přinejmenším to tak vypadalo. Když se objeví znepokojivé zprávy o novém druhu zplozence, Valya, mladá elfská kouzelnice, která se nedávno přidala k Šedým strážcům, je pověřena studiem historických záznamů z předchozích Nákaz. Při svém výzkumu narazí na zašifrovanou zprávu v poznámce na mapě ze Čtvrté nákazy a tajný deník Isseyi, jedné z posledních gryfích jezdkyň. Jak proniká k temnému tajemství pohřbenému v Isseyině příběhu, Valya začíná pochybovat o všem, co kdy o Šedých strážcích slyšela...


Kniha Poslední let vyšla v nakladateľstve FANTOM Print v preklade Jakuba Maříka a v brožovanej väzbe 8. apríla.

ZDROJ: tlačová správa nakladateľstva FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: dragon age, posledni let, liane merciel, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.225.221.130
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)