Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 21.2.2015 20:04 | KOMENTÁRE [2]
KNIHA: Veľká polročná súťaž s Fantasy svetom! (aktualizované)

Aj my by sme vás radi odmenili za vaše polročné vysvedčenie.

AKTUALIZÁCIA

Veľká polročná súťaž s Fantasy svetom už pozná mená výhercov. Z krásnych knižných titulov, ktoré nám do súťaže venovali naši partneri (menovite: vydavateľstvo Audioteka.cz, vydavateľstvo Motto a Albatros), sa môžu tešiť - Bimbo (odnáša si od nás Hobbita), Lussy Noir Meteur (na ktorú si počká Pád anjelov) a deti z MŠ 1. mája v Banskej Štiavnici (Víla Jazmínka a škriatok Vendelín sa na svojich malých priateľov veľmi tešia!).

Všetkým súťažiacim, na ktorých sa šťastie neusmialo, veľmi pekne ďakujeme za účasť a ich pozornosť by sme upriamili na Knihu mesiaca, ktorá sa prehupla do svojho druhého kola!PÔVODNÁ SPRÁVA - 6.2.2015 19:15

Nezáleží na tom, či ste mali na polročnom vysvedčení excelentný priemer, alebo ste nejaké tie menej zaujímavé predmety preliezli s odretými ušami. V tejto súťaži môžete jednu z atraktívnych vecných cien vyhrať so štvorkami, dvojkami či zmesou zaujímavých polročných známok bez toho, aby ste museli rozmýšľať nad tým, aké i/ý sa píše v slove vír/výr, alebo že dva plus dva nerovná sa päť.

Od 6.2.2015 až do 20.02.2015 (v tento deň oslavujeme Valentína!) do polnoci môžete posielať správne odpovede na otázky, ktoré nájdete už tradične v našom súťažnom formulári. Zapojiť sa do tejto súťaže sa vám oplatí aj preto, že sa v nej bude súťažiť i o Knihu mesiaca február - Útok titánů.Súťažiť budete môcť o jednu z nasledujúcich vecných cien, ktoré do súťaže venovali naši partneri:

1. cena: Hobbit (audio kniha)

Oficiálna anotácia distribútora:

Nejpopulárnější kniha geniálního fantasy spisovatele J. R. R. Tolkiena. Hobit je v prvním plánu pohádkový příběh o velké cestě čaroděje Gandalfa, družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za pokladem střeženým drakem Šmakem. V plánu druhém je to ovšem jeden z prvních kamenů rozsáhlého a světoznámého cyklu příběhů, legend a mýtů z dávné Středozemě, které svého autora proslavily po celém světě. Knihu Hobit vydal Tolkien v roce 1937 – vcelku bez většího zájmu. Ani on sám nejspíš netušil, že se pro něj i pro budoucí čtenáře stane vstupní branou do fascinujícího světa Středozemě, který se o dvacet let později stane dějištěm mytického souboje Dobra a Zla – války o Prsten moci, jež zachytil v eposu Pán prstenů.

2. cena: Pád anjelov (Susan Ee)

Oficiálna anotácia vydavateľstva:

Prvá kniha napínavého fantasy trileru konečne v slovenčine!

Už je to šesť týždňov, čo anjeli apokalypsy zostúpili z neba, aby zničili svet. Za bieleho dňa panujú v San Franciscu pouličné gangy, v noci strach a beznádej. Počas jednej z takých nocí légia anjelov unáša bezbranné dievčatko a jej sedemnásťročná sestra Penryn sa rozhodne, že urobí čokoľvek, aby ju zachránila.
Naozaj čokoľvek. Dokonca pristúpi na dohodu s nepriateľským anjelom.

Iba s pomocou Raffyho, ktorému jeho vlastní usekli krídla, môže Penryn nájsť svoju sestru. Ona potrebuje jeho, on ju. Spolu sa vydávajú na cestu po temnej a zvrátenej krajine a postupne sa medzi nimi vytvorí zvláštne puto, ktoré je však v tomto novom svete absolútne neprípustné...


3. cena: Víla Jazmínka a škriatok Venedlín (Zuzana Csontosová)

Oficiálna anotácia vydavateľstva:

Keď sa víla Jazmínka znesie na drobnom semienku odkvitnutej púpavy z tatranských kopcov až k Železnej studienke, začína sa jej veľké dobrodružstvo. Objavuje nepoznané miesta – jaskyne, čistinky a lúky, ba čo viac, v lese nájde nových priateľov. Lesní škriatkovia sú nielen láskaví a vľúdni, ale tiež múdri, a tak sa zvedavá víla pri nich aj veľa naučí. Čo robiť pre to, aby les zostal čistý a zvieratká v ňom spokojné? Ako sa správať ekologicky? Ktoré bylinky liečia a kde rastie plesnivec? Odpovede na tieto otázky a množstvo rád a nápadov objavíte v príbehu o tom, ako víla Jazmínka a škriatok Vendelín spoločne zachránili les.

Ukážka z knihy

Súťažný formulár - Veľká polročná súťaž s Fantasy svetom

Zapojenie sa do Veľkej polročnej súťaže s Fantasy svetom nie je podmienené registráciou na stránkach Fantasy sveta a do súťaže sa môžete zapojiť od tohto dňa, až do 14. februára. Už teraz sa na vaše odpovede tešíme!

Ceny do súťaží poskytli: vydavateľstvo Crew, vydavateľstvo Albatros, vydavateľstvo Motto a Audioteka.cz.


ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: sutaz, kniha mesiaca, albatros, motto, audioteka.cz, fantasy, manga


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.206.13.203
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
2. Yaonee 23.2.15, 10:33
Za málo, niekedy to slepé žrebovanie vtipne vypáli ;)
1. Lussy Noir Meteur 22.2.15, 02:04
jéééjo.., tak to som nečakala :D vďaka :)
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)