Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 31.5.2014 12:33 | KOMENTÁRE [2]
Kniha mesiaca: Brandon Sanderson - Ritmatik (aktualizované)

Zabudnite na prútiky a zožeňte si radšej dobrú kriedu.

AKTUALIZÁCIA

O knihu mesiaca ste mohli bojovať každý deň, a to vždy od 8:00 do 20:00 na našom fóre. Boj to bol veru neľútostný, pretože naše Fantastické pexeso ukrývalo rôzne príjemné a možno aj menej príjemné prekvapenia. Pred niekoľkými minútami sa Fantastické pexeso pokorilo úplne a z výhry, ktorú do súťaže venovalo vydavateľstvo Slovart, sa môže tešiť... poprosím kráľovské fanfáry... adell_cullen!

My týmto našej víťazke srdečne gratulujeme, a tak trošku dúfame, že nám svoju adresu pošle na náš e-mail sutaz@fantasy-svet.net čo najskôr. Nuž, a vás, stále súťaživých a milujúcich prekvapenia, by sme radi pozvali do najnovšieho kola, ktoré sa objaví na našich stránkach už pár minút po polnoci!PÔVODNÁ SPRÁVA - 12.5.2014 14:22

Nielen fanúšikmi, ale aj kritikmi oslavovaná kniha Brandona Sandersona Ritmatik sa dočkala aj slovenského prekladu a, ako sme vás informovali, na pulty našich kníhkupectiev sa dostala ešte koncom apríla.

Z pera majstra svetovej fantasy tak vzišiel príbeh o šestnásťročnom Joelovi, ktorého jediným snom je stať sa ritmatikom a byť tak vyvoleným, ktorý môže vdýchnuť život krieduchom a slobodne sa priúčať magickému umeniu. No Joel je len synom prostého výrobcu kriedy na Armediovej akadémii a študentom ritmatiky môže len ticho závidieť. No to len do dňa, kým si ho za asistenta nevyberie profesor Fitch, aby mu pomohol pri vyšetrovaní záhadných únosov študentov. Na mieste činu sa nachádzajú len neznáme ritmatické čiary a krv unesených. Joel sa spolu so študentkou Melody ocitne na stope nečakaného objavu, ktorý navždy zmení chápanie ritmatiky i fungovanie ich sveta.

Že vás to zaujalo? Tak pozor na to, lebo práve teraz máte možnosť túto knihu, ktorú do súťaže venovalo vydavateľstvo Slovart, u nás vyhrať. A to veľmi jednoducho.

Pripravili sme si tabuľku, ktorej obsah poznáme len my. Táto tabuľka obsahuje bodové hodnoty od 1 po 10, raz sa tam objavuje aj 15 bodov a niekde sú skrytí aj dvaja Čierni Petrovia. Z tohto popisu už zrejme viete, že sa jedná o tabuľku na štýl pexesa a presne po vzore tejto notoricky známej hry bude tento mesiac vašou úlohou jednoducho si tipnúť správnu číselnú kombináciu od 1 po 30. Vždy, keď objavíte dve zhodné bodové hodnoty, tieto sa vám pripočítajú.

Na konci mesiaca potom získa Ritmatika ten, kto bude mať na svojom súťažnom konte najviac bodov. Tipovať môžete v príslušnom topicu na fóre, alebo aj na našom facebooku, a to každý deň od 8.00 do 20.00 hod. Každý z vás môže v rámci jedného dňa poslať len jeden tip. V prípade, že dvaja alebo viacerí z vás pošlú ten istý tip, platí tip prvého. Ostatní sa môžu opraviť a poslať nový tip. Pokiaľ na konci mesiaca budete na prvom mieste viacerí, rozhodne sa medzi vami náhodným žrebovaním. Po ôsmej večer vám všetkým naraz oznámime, ktoré tipy boli správne a ktoré nie. Tipovať môžete začať už dnes!

Prajeme vám teda veľa šťastia a držíme palce. :)


ČLÁNOK PRIDAL: Ella

Tagy: kniha mesiaca, ritmatik, brandon sanderson, slovart


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.207.160.97
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
2. adell_cullen 31.5.14, 15:32
Veľmi pekne ďakujem a teším sa dnešnú polnoc :)
1. Mercy 31.5.14, 13:01
Congrats adell :)
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)