Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 604 užívateľov.
hits
NOVINKA | 25.11.2013 13:26 | KOMENTÁRE [0]
SERIÁL: Steven Moffat odhalil šokujúce tajomstvo o Doctorovi

Toto je asi jeden z najväčších spoilerov o Doctorovi v jeho novej ére. Ste si istí, že o ňom viete všetko?

Súčasný "kráľ" a hlavný tvorca Doctora Who Steven Moffat potvrdil, že Matt Smith je 13. Doctor a zároveň oznámil, že celá záhada okolo Doctorových regenerácií bude rozlúsknutá vo Vianočnom špeciáli, ktorý bude odvysielaný 25. decembra 2013.

Všetky súčasné fanúšikovské teórie o tom, koľkokrát už Doctor zregeneroval a čo všetko sa vlastne počíta ako regenerácia, tak boli doslova "vyhladené" a stačí na to jediná veta, ktorú Smithov Doctor vyslovil: "Umieram a nič s tým nemôžem urobiť."

Keďže Pán času Matt Smith odhalil, že v skutočnosti je 13. a teda posledným Doctorom, Doctor Who tak bude vo vianočnom špeciáli čeliť koncu svojho 50-ročného príbehu.

Zdá sa, že nás pekne dlho vodili za nos. Matt bol až doteraz považovaný za jedenástu inkarnáciu Doctora, ktorý podľa pravidiel Pánov času môže zregenerovať len dvanásťkrát. Po celé tie roky sa teda fanúšikovia báli, že seriál skončí, keď zomrie aj Doctorova 13. regenerácia.

V sobotu večer sme na konci výročného špeciálu mali možnosť vidieť všetkých Doctorov, vrátane Johna Hurta, o ktorom sme si predtým mysleli, že sa ako samostatná inkarnácia nepočíta. Treba pritom pripomenúť, že David Tennant tiež použil jednu extra regeneráciu, aby sa v epizóde Koniec cesty zachránil bez toho, aby musel zmeniť podobu.

Zdroj z radov tvorcov seriálu to vysvetľuje: "V podstate sme mali dvoch Tennantových Doctorov a spolu s tým, že Hurtovho Doctora hral vo filme iný herec, už v zásade nemôže znovu zregenerovať."

Hádanke ohľadom regenerácií, ktorá fanúšikov trápi už doslova desaťročia, budeme čeliť práve na Vianoce. Údajne nás čaká obrovský cliffhanger, pričom Peter Capaldi musí do seriálu nejakým spôsobom zapadnúť, aby mohol pokračovať.

Keď sa Moffata pýtali na vianočný špeciál a otázku regenerácií, potvrdil, že Matt je 13. Doctor a zároveň dodal: "Pravidlo 12 regenerácií je základnou súčasťou mytológie Doctora Who. Sci-fi je celá o pravidlách, nemôžete ich jednoducho len tak porušiť."

Čo teda bude vo vianočnom špeciáli robiť Capaldi? Aká je jeho úloha? A čo si pre nás vlastne Moffat pripravil? To sa dozvieme pravdepodobne až o mesiac.

"Veľkí fanúšikovia seriálu, známi ako Whoviani, nebudú na Vianoce veriť vlastným očiam," dopĺňa Moffat.ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií SERIÁL

Tagy: doctor who, steven moffat, matt smith


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 44.192.52.167
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)