Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 603 užívateľov.
hits
NOVINKA | 23.5.2014 09:01 | KOMENTÁRE [2]
SERIÁL: The CW vážne uvažuje nad spin-offom k seriálu Supernatural

Lovcov démonov zjavne nikdy nie je dosť.

Sam a Dean si za tie roky na našich televíznych obrazovkách stihli získať srdcia tisícov fanúšikov po celom svete. Aj vďaka nim sa seriál Supernatural stal doslova osvedčenou značkou, ktorú, zdá sa, chcú tvorcovia využiť, ako sa len dá.

Spomínate si na epizódu Bloodlines, ktorá bola odvysielaná 29. apríla tohto roku? Viac ako na Sama s Deanom sa zameriavala na démonické klany v modernom Chicagu. A CW skutočne dúfa, že sa vám páčila, pretože plánuje použiť ju ako pilotný diel novej spin-offovej série k Supernatural.

A hoci nový seriál nebol zaradený do nadchádzajúcej sezóny 2014/2015, CW túto myšlienku ešte vôbec nepochovalo, práve naopak, stále sa s ňou pohráva a vyzerá to tak, že sa nového seriálu s názvom Supernatural: Bloodlines skutočne dočkáme.

V hlavných úlohách by sa mali objaviť Lucien Laviscount (Ennis Ross), Sean Faris (Julian Duval), Nathaniel Buzolic (David Lassiter), Danielle Savre (Margo Lassiter), Bryce Johnson (Sal Lassiter), Melissa Roxburgh (Violet Duval), Stephen Martines (Freddie Costa) a Errin Westbrook (Tamara).

V rozhovore s novinármi povedal prezident televíznej stanice The CW Mark Pedowitz: "Supernatural bol vážne úspešný projekt a plánujeme v budúcnosti využiť túto značku aj na niečo iné. A "budúcnosťou" myslím toto leto." Vážne rozhovory o osude seriálu by sa teda mali začať niekedy v priebehu júna a júla.

"Už som hovoril s tvorcami aj štúdiom. Vedia, že chceme natočiť ešte jednu sériu, spin-off seriálu Supernatural. Ale čo to bude a čo nie, je ešte stále vo hviezdach," dodáva Pedowitz.

Supernatural bola pôvodne šou bez nejakého konkrétneho a silného zámeru, ktorá pár rokov stavala len na charizme dvoch hlavných predstaviteľov, Jensena Acklesa a Jareda Padaleckiho. Po tom, čo bol pre piatu sériu napísaný perfektný koniec, vysoké hodnotenia priniesli seriál späť a natočila sa šiesta séria, ktorá nám ukázala vojnu v nebi, pekle, démonov žijúcich v bunkroch a Sama s Deanom zmietaných pocitmi oddanosti svojmu otcovi a ochoty zabíjať démonov. Po tejto seriál doslova nabral druhý dych a tak sme sa v počte sérií dostali až k číslu deväť.

Či sa teda spin-offu nakoniec dočkáme, zatiaľ nie je stopercentne isté, no napriek tomu veľmi pravdepodobné. Finálny verdikt dostaneme niekedy v priebehu tohto leta.


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií SERIÁL

Tagy: supernatural, the cw


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.225.221.130
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
2. Ella 29.5.14, 14:47
tiež som čítala pôvodne, že to zrušili, ale toto je novšia informácia na základe Pedowitzovho vyhlásenia, takže sa im to asi zase dostalo do rozvrhu a finálny verdikt budeme mať najskôr až budúci mesiac
1. Sirius 23.5.14, 20:01
Veď to zrušili či nie, teda aspoň také niečo som čítal pár týždňov dozadu. A ani sa nečudujem bolo to oničom.
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)