Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac jún zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
41%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
16%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 516 užívateľov.
hits
NOVINKA | 19.8.2015 15:14 | KOMENTÁRE [0]
PODUJATIE: Príďte sa zabaviť na Fantastické hry

Zbaľte sa do ruksaku, zoberte rodičov, súrodencov, bratrancov a sesternice, kamarátov či spolužiakov a príďte sa zabaviť, zasúťažiť, pozrieť čo nové a po dlhšom čase uvidieť Priorákov, ktorých na tejto akcii bude naozaj veľa!

Základná škola Holíčska, so sídlom v bratislavskej Petržalke, Vás v spolupráci s najaktívnejšou maminou na škole a jej organizačným tímom a pedagógmi pozýva na mimoriadnu udalosť, Fantastické hry, ktorá sa uskutoční 1. septembra 2015 v areáli tejto školy. Pozvaní sú tí najmenší, väčší, dokonca aj tí, pre ktorých sa na prvý pohľad zdá schopnosť hrať sa dávno stratenou činnosťou. Príďte s Vašimi ratolesťami zahájiť školský rok tak, ako sa patrí. Veď nie nadarmo sa držíme zásady „škola hrou“! Vstúpte teda do sveta fantázie!

Fantastické hry sú organizované na podnet aktívnej maminy, Petry Kotlárikovej, v spolupráci s riaditeľom školy, Mgr. Jozefom Vargom. Cieľom tejto udalosti je prostredníctvom dobrovoľného vstupného vyzbierať čiastku, ktorá škole pomôže financovať rekonštrukciu učební prírodovedných predmetov, teda pokryť náklady na výstavbu nových a funkčných laboratórií chémie, fyziky a biológie, ktoré škola po svojej viac ako tridsaťročnej činnosti nevyhnutne potrebuje.

Akcia predstavuje celodenný program pre všetky vekové kategórie. Pripravené sú veľkolepé súťaže pre najmenších až dospelákov, ktorí nemajú strach sa hrať. Prejdite si cestou, na ktorej stretnete záhadné tvory, porazte zlých škriatkov a hlavne nerozbite dračie vajce, a to všetko za odmenu v podobe vecných cien od sponzorov akcie!

Súťaže tvorí tím ľudí, ktorí sa dlhé roky poznajú prostredníctvom webovej stránky priori-incantatem.sk, ktorá je najväčšou fanúšikovskou stránkou Harryho Pottera na Slovensku.

Tím ľudí má za sebou prvé Fantastické hry v Sade Janka Kráľa a v súťaži organizovanej Rádiom Expres vyhral prvé miesto v organizovaní verejnej akcie s podobným priebehom. Akciu spoluorganizujú a zúčastnia sa aj basketbalový klub B.S.C. v spolupráci s trénerom, p. Tomášom Ernekerom, ktorí vychovávajú nové basketbalové talenty aj na Základnej škole Holíčska, rovnako aj úspešná tanečná škola Dansovia pod vedením p. Petra Modrovského, ktorá má na škole dlhodobú tradíciu a v nej aj priamo sídli. Všetci spoločne organizujú udalosť, ktorá prinesie radosť a úsmevný štart do nového školského roka malým aj veľkým.
V prípade nepriazne počasia bude akcia presunutá do budovy školy, preto vás dážď ani iné podmienky nemusia od účasti na akcii 1. septembra odradiť!

Fantázia na vás už čaká, nezabudnite ju v sebe nájsť už 1. septembra v areáli Základnej školy Holíčska 50, kde zažijete perfektný rodinný deň.ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií PODUJATIE

Tagy: priori-incantatem.sk


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.232.62.209
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)