Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
36%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
17%
áno
16%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
17%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 418 užívateľov.
hits
NOVINKA | 7.12.2014 00:15 | KOMENTÁRE [0]
PODUJATIE: Komiksy pod stromček alebo Vianoce s obľúbeným komiksovým hrdinom!

K Vianociam už tradične patria aj darčeky.

Niektorí zanietenci tvrdia, že počiatky komiksov môžeme nájsť už v období raného stredoveku, čiže okolo 7. storočia n. l., ktoré podnietilo vznik ručne písaných a zdobených kódexových kníh. Iní zase hlásajú, že história komiksu siaha ešte ďalej, a to priamo do dôb vznešených egyptských faraónov či pravekých jaskynných malieb. Aj keď sa komiks ako taký stal predmetom rôznych vedeckých štúdií a dokázal nepozorovane preniknúť i do populárnej kultúry (alebo je to predsa len naopak?), nemá to vonkoncom ľahké.

Komiks napriek nepriaznivým podmienkam prežíva a v Českej republike zažíva jedno z najlepších období vôbec. Veľké množstvo rozmanitých projektov, výstavných aktivít, odborných publikácií i štúdií, lákavých prekladov aj undergroundových titulov a čoraz viac silnejúca domáca komiksová scéna, pri zrode ktorej stála práve generácia komiksových autorov s označením Generace nula, upozorňuje na to, že komiks predsa len nie je hybridným žánrom, ktorý by sa mal zatratiť.

Čo-to o tom vie i české vydavateľstvo Crew. Už mesiac aj niečo vám prináša nielen oku lahodiace tituly pre rok 2015, ale i stále atraktívne projekty, ktoré práve pred Vianocami potešia nejedného komiksového zberateľa. A práve z tohto dôvodu vyhlasuje Fanatsy svet v spolupráci s vydavateľstvom Crew veľkú komiksovú súťaž, v ktorej sa strieľa, lieta, zatýka, umiera, premieňa, divoko žije, sem-tam aj trošku sníva, alebo prebýva v snovej realite. Súťaž Komiksy pod stromček alebo Vianoce s obľúbeným komiksovým hrdinom! začína už túto adventnú nedeľu, v poradí druhú, a až do 24. decembra budete môcť vyhrať niekoľko bombastických a poriadne horúcich cien, ktoré sa na pultoch kníhkupectiev nestihli ešte ani poriadne ohriať.
Aby ste mohli vo svojej zbierke vlastniť či už akčnú špionážnu drámu Zero, ešte temnejší príbeh o tajomnom ochrancovi mesta Gotham Batman: Smrt rodiny, nonsensovú a hriešne zvodnú Čiernu orchideu, alebo rozsiahly epický príbeh inšpirovaný rovnako Dunou, ako japonskou kultúrou, rytierskymi legendami, space operami a mystikou, Kastu metabaronů, nemusíte toho urobiť veľmi veľa. Stačí nás pravidelne sledovať a správne, alebo takmer správne!, odpovedať na niekoľko otázok. A už nasledujúcu adventnú nedeľu sa možno stanete vlastníkmi prvých dvoch vyššie spomenutých komiksových titulov!

Zapojenie sa do veľkej komiksovej súťaže Komiksy pod stromček alebo Vianoce s obľúbeným komiksovým hrdinom! nie je podmienené registráciou na stránkach Fantasy sveta!

Odkaz (stačí kliknúť a vyplniť): Komiksy pod stromček alebo Vianoce s obľúbeným komiksovým hrdinom!
Ceny do súťaže venovalo vydavateľstvo Crew, ktorému touto cestou ešte raz veľmi pekne ďakujeme.
CRWECON 2014: Záznam přednášky Aleše Kota


Česká Šou (S01E02) - KOMIKSÁK - Jiří Pavlovský


Výhercovia prvého kola - TU!


ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií PODUJATIE

Tagy: crew, zero, cerna orchidej, kasta metabaronu, batman: smrt rodiny, komiksy pod stromcek alebo vianoce s oblubenym komiksovym hrdinom


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 35.175.182.106
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)