Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac marec zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
43%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
13%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 623 užívateľov.
hits
NOVINKA | 2.3.2017 19:33 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Kniha mesiaca február: Zárezy smrti (aktualizované)

O Zárezoch smrti sme už čo-to popísali a ako sme sľúbili, tu je súťaž.

AKTUALIZÁCIA

Vo februári ste mohli súťažiť o svetovú novinku od známej autorky distopickej série Divergencia, Veronicy Roth. Prvý diel jej novej série s názvom Zárezy smrti vyšiel 17. 01. 2017 vo vydavateľstve Slovart, ktorému ďakujeme za poskytnutie súťažného výtlačku. Či už ste boli fanúšikom tejto autorky, alebo vás presvedčila naša recenzia o tom, že sa o jej knihu oplatí zabojovať, každopádne vám ďakujeme za hojnú účasť.

Ako to však býva, vyhrať mohol len jeden. Tentokrát sa šťastie usmialo na Lenku Šiplákovú, ktorej srdečne gratulujeme. :)

Pre vás ostatných chystáme počas marca - mesiaca knihy nielen tradičnú súťaž o Knihu mesiaca, ale aj ďalšie, ktorými vás, ako dúfame, potešíme. :)

Takže sledujte web, aby vám nič neušlo. ;)PÔVODNÁ SPRÁVA - 1.2.2017 19:47

Keď Veronica Rothová oznámila, že pracuje na ďalšej sérii, vyvolalo to vlnu nadšenia. Tá ešte narástla, keď jej nová kniha - Zárezy smrti - vyšla a svetlo sveta uzreli aj prvé recenzie. Aj my sme sa okamžite zaradili medzi jej fanúšikov, preto vám jednoducho nemôžeme odoprieť možnosť o túto novinku si zasúťažiť.

Ako ste si pri našej Knihe mesiaca už zrejme zvykli, aj tentoraz vás bude čakať súťažný formulár s niekoľkými otázkami, ktorý nájdete na odkaze - Kniha mesiaca február: Zárezy smrti. Vaše odpovede nám môžete posielať počas celého mesiaca február. A my už 1. marca z nich potom vyžrebujeme víťaza, ktorého knižnicu bude zdobiť tento nádherný kúsok, na ktorom si aj vydavateľstvo Slovart dalo záležať, pretože už len obálka a jej prepracované prevedenie vyrážajú dych.

A aby sme vám trochu pripomenuli, o čo vlastne súťažíte, a zároveň vám dali aj menšiu nápovedu k správnym odpovediam, tu je oficiálna anotácia:

Vo svete, kde panuje násilie a neprávo, v galaxii, v ktorej niektorí nažívajú v priazni osudu, má každý človek špeciálny dar. Kým väčšina dokáže vyťažiť zo svojho daru čo najviac, Akosa a Cyru pre ich dary zneužívajú. Cyra je sestrou tyrana, čo vládne bojovnému národu. Má dar bolesti a sily, čo jej brat zneužíva, aby tyranizoval svojich nepriateľov. Cyra má však na viac, ako byť nástrojom v bratových rukách. Vzdoruje, je rýchlejšia a bystrejšia, než hockto predpokladá.

Akos pochádza z mierumilovného národa a je nadovšetko oddaný rodine. Hoci ho ochraňuje jeho neobyčajný dar, keď ho s bratom chytia vojaci vyslaní Cyrinou rodinou, Akos sa snaží len o jediné – zachrániť najskôr brata na úkor vlastného bezpečia. Akos sa tak v sekunde ocitá uprostred Cyrinho sveta, kde panuje neopísateľné nepriateľstvo medzi ich rodinami a národmi. Akos a Cyra stoja pred rozhodnutím – pomôcť si navzájom a prežiť, alebo priniesť jeden druhému skazu.


Súťažný formulár: Kniha mesiaca február: Zárezy smrti

ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: zarezy smrti, veronica roth, slovart


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.237.34.21
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)