Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 3.12.2016 19:47 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Vianočná kniha mesiaca december

Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?

Aj nás zaujíma, čo ste počas roka nielen prečítali, ale aj zažili. Sme zvedaví na to, kto vás oslovil, zaujal, prekvapil, na čo ste sa tešili a z akej akcie ste si odniesli mnoho krásnych zážitkov. Preto sme sa rozhodli vytvoriť anketu, ktorá vďaka vám zmapuje to najlepšie z tohto roku predovšetkým na poli fantastiky, a to aj z tej zahraničnej.

Fantasy-Svet Awards 2016 predstavuje pomerne jednoduchú anketu. Tvorí ju 15 kategórií, v ktorých môžete nominovať či už svojho najobľúbenejšieho knižného recenzenta, najzaujímavejšieho debutujúceho autora, najokázalejší festival, alebo najfantastickejšiu grafickú novelu, ktorú ste mali možnosť od januára 2016 držať v rukách.

Anketa sa skladá z dvoch kôl. V tom prvom vy, čitatelia, a my, redaktori FS-ka, vytvárame spoločný zoznam toho najzaujímavejšieho z tohto roku. V tom druhom si vyberáme definitívnych víťazov, a to spomedzi 8 nominovaných v každej súťažnej kategórii. Isteže, podobných cien či ankiet je veľa. Táto je však špeciálna hlavne tým, že pomôže predovšetkým nášmu portálu zorientovať sa vo vašom vkuse.

Účasť v ankete je anonymná. Teda, takmer. Vzhľadom na to, že máte šancu zapojením sa do ankety vyhrať krásne balíčky ešte krajších knižných cien, budeme radi, ak nám necháte na seba kontakt v podobe vášho e-mailu.

Nominovať svojich favoritov(akýchkoľvek, nielen slovenských či českých) môžete od tejto chvíle, až do konca mesiaca, čiže od 3.12.2016 do 31.12.2016.Bonus!Ceny do súťaží venovali vydavateľstvá Albatros, Artis Omnis a Zelený Kocúr, ako aj internetové kníhkupectvo PreSkoly.sk! Samozrejme, my máme pre vás tých prekvapení pripravených omnoho viac. Pozorne nás v priebehu mesiaca sledujte nielen na našom webe, ale aj na FBčku, aby vám nič neušlo ;)

Anketa Fantasy-Svet Awards 2016 sa vám zobrazí, keď kliknete na nasledujúci odkaz - Fantasy-Svet Awards 2016! Mimochodom, Temnota z Pressburgu je podpísaná!!!

ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: kniha mesiaca, fantasy, horor, albatros, artis omnis, zeleny kocur


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.206.13.203
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)