Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 4.12.2016 13:52 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Černé sny

Drsňák Led sa stane figúrkou na zamrznutej šachovnici - a tretia výprava do Príhraničia tak vyzerá opäť ako jednosmerná...

Končí sa jeseň a Led, teraz zase už Alexandr Sergejevič Ledněv, sa teší, že si užije normálnu zimu v obyčajnom svete. Poznáte to: vianočné výklady, sneh, v ktorom sa neváľajú zmrznutí mutanti, kaluže, z ktorých nevylezie váš dvojník s úmyslom potriasť vám kalašnikovom na zvítanie. Príhraničie má však dlhé prsty. A práve sa rozhodlo, že ich opäť natiahne po Ledovi...

Alexandr sa jedného večera stane aktívnym účastníkom pouličnej bitky, po ktorej skončí v nemocnici. Keďže sa však o ňom vie, že sám nejde po ranu nožom ďaleko, je tu oproti normálnej nemocnici jeden zásadný rozdiel: v oknách sú mreže. Led nemá veľmi na výber – ak nechce vypustiť dušu alebo skončiť v chládku, čo je v jeho situácii to isté, musí späť do Príhraničia, ktoré mu ani trošičku nechýbalo.


Snežienky a machri


Keď Led prisvedčí na ponuku, že má splniť istú úlohu, netuší, že si kupuje jednosmerný lístok ani že úloh bude pribúdať a magickí mocipáni ho budú chcieť použiť ako šachovú figúrku. Ledovi ide niekto vytrvalo po krku a on si môže byť istý iba jednou vecou: vo svete sebavedomých čarodejov či sektárov, kde i snežienky – a o to viac machri – dokážu vraždiť, na neho za každým rohom číha niekto, kto je ochotný urobiť z neho fašírku, zamraziť a rovno ho odoslať na ďalšie použitie.

Ruský bestsellerista Pavel Korněv píše rovnako rezavo, ako sa v jeho sérii pije ruská vodka. A veru jej hrdlami jeho hrdinov pretečie veľa. V tomto svete na pomedzí našej a inej reality, kde si každý vykladá spravodlivosť po svojom a útočná mágia jedná bez škrupulí, to ale inak nejde. Nakladateľstvo FANTOM Print prichystalo fanúšikom drsných a nekompromisných príbehov pokračovanie skvelej akčnej fantasy, ktorá vás pobaví, ale vzápätí nechá úsmev zamrznúť na perách. Teda: obranné amulety a silné nápoje so sebou a vitajte späť v Príhraničí!
Oficiálna anotácia:

Příhraničí, propadliště na pokraji našeho světa a panství věčného mrazu. Místo zapomenuté bohem a prokleté lidmi, kde vládne magie a stříbro se cení výše než zlato. Chlapík přezdívaný Led vypadá celkem obyčejně, ale patří k jedněm z mála, kdo umějí přejít Hranici a zase se vrátit do normálního světa. Zdalipak v brzké době znovu otevře dveře, za nimiž je nekonečná zima? Když se dva perou, obvykle se třetí směje. Led se však smát nebude. Chce-li si zachránit krk, je návrat do Příhraničí jedinou spásou. Tomu se říká ironie osudu...


Info o knihe:

Autor: Pavel Korněv
Názov: Černé sny
Séria: Příhraničí 3
Vydavateľ: FANTOM Print
Prevedenie: brožovaná väzba, 145 x 205
Autor obálky: Dominik Broniek


ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: pavel kornev, prihranici, cerne sny, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.206.13.203
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)