Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 25.11.2016 14:41 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Nemesis

Smrtiaci netvor s krycím menom Nemesis sa vydal na lov... A žoldnieri, ktorí vstúpili do mesta, sa dočkajú nefalšovanej nočnej mory.

Iba máloktoré (nielen videoherné) fenomény sa stanú nesmrteľnými. Jedným z nich je i zombie survival akčná vypaľovačka Resident Evil, ktorá neustále potvrdzuje starú známu pravdu, že v jednoduchosti je sila.

A tak je základná premisa – ľudia vs. beštie na odľahlom (uzavretom) mieste – variovaná, rozširovaná, doplňovaná a modernizovaná. A to nielen na počítačoch, konzolách a smartfónoch, ale aj vo filmoch, komiksoch a rovnako v knihách.


Žena vs. monštrum


Tých sa na českom trhu ujalo nakladateľstvo FANTOM Print, ktoré sa významnou časťou svojej produkcie špecializuje na videoherné a RPG adaptácie. Doposiaľ vyšli romány Konspirace Umbrella, Caliban Cove, Město mrtvých a Podzemí, čerstvou novinkou je teraz práve Nemesis.

Titul knihy odkazuje na protivníka hlavných hrdinov, smrtiace monštrum, ktoré stvorila zákerná korporácia Umbrella ako svoju poistku. Nemesis vyráža na lov a koristi je viac než dosť: do Raccoon City vstúpili tímy žoldnierov a tiež sa v jeho uliciach pohybuje žena, ktorá vie viac než ostatní: Jill Valentineová, pre ktorú bude zápas s neľútostným genetickým experimentom ďalšou zo životných skúšok...
Oficiálna anotácia:

Zombie. Zmutovaná zvířata. Biologické zbraně a chirurgicky vylepšená monstra. Tajné laboratoře a rozsáhlá spiknutí. Zdálo se to nemožné, jenže Jill Valentineová a členové jejího týmu S. T. A. R. S. viděli na vlastní oči, když korporace Umbrella proměnila Raccoon City v jeviště nejzákeřnějších genetických experimentů, jaké kdy byly provedeny. Po všem, čím si Valentineová prošla, je připravena jednou provždy tu izolovanou horskou komunitu opustit. Jenže Umbrella s Raccoon City ještě neskončila. Stále existuje příliš mnoho důkazů o jejích neetických a nemorálních výzkumech. Musí je získat zpátky nebo je zničit – a to rychle –, než bude jejich původ vystopován zpátky k Umbrelle. A protože se městem jako stepní požár šíří mutagenní virus Williama Birkina, je třeba sáhnout po drastických opatřeních. Pod rouškou noci vstoupily do města týmy žoldáků, ale také něco jiného – pojistka Umbrelly: vylepšená verze jejích zabijáckých mašin třídy Tyran, smrtící stvůra s krycím jménem Nemesis, která vyrazila na lov. A Jill Valentineová je její kořistí.


Info o knihe:

Autor: S. D. Perry
Názov: Nemesis
Séria: Resident Evil 5
Vydavateľ: FANTOM Print
Žáner: sci-fi/horor
Počet strán: 256
Prevedenie: brožovaná väzba, 110 x 168
Prekladateľ: Kateřina Niklová
Autor obálky: Titan Books

ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: resident evil, nemesis, s. d. perry, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.206.13.203
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)