Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac máj zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
41%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
16%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 516 užívateľov.
hits
NOVINKA | 23.9.2016 19:35 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Artefakt

Vojna je svinstvo, aj keď ju nezažívate z prvej ruky... avšak ani najostrieľanejší veteráni by nemali umierať viac než raz!

Conrad Harris je hviezdou programu dvojencov - geneticky pripravených tiel, do ktorých sú nahraté vedomia ľudskej obsluhy. Dvojenci sú stvorení pre vojnu, ale tiež sú to odpisovateľné položky - a ich smrť je v stretoch s mimozemskými Krellmi vlastne istá. A obsluha dvojencov si ju „vychutná“ do posledného výkriku bolesti. Raz, dvakrát... tridsaťkrát. Nikto normálny to nemôže vydržať...

Avšak Conrad všetky predpoklady popiera. Spolu so svojím mužstvom už vyviazol z tých najšialenejších akcií, a práve preto sa mu hovorí Lazar - vždy vstane z mŕtvych a vydá sa v ústrety novej výzve. No tentoraz to bude všetko inak. Conradova jednotka je vyslaná na planétu hlboko vnútri nepriateľského priestoru, kde ľudstvo potajme skúma záhadný mimozemský artefakt. Ibaže vedecká základňa sa náhle odmlčala. Je treba zistiť prečo - a zaistiť prípadných preživších a hlavne ich vedomosti.

Rande s Predátormi a Votrelcami

Lazar a jeho ľudia vedia, že táto akcia bude veľmi náročná, ale to ešte netušia, že hneď na jej začiatku sa veci pokazia nie o tradičných sto percent, ale až o tisíc. Nepriateľ totiž na ľudskú misiu čakal a náhle si musí Lazarov tím osvojiť všetko, čo sa naučil o boji vo vlastnom tele, pretože teraz bude každá smrť konečná!

Jamie Sawyer prichádza s novou military sci-fi sériou určenou milovníkom poriadnej akcie. Mimozemskí „šmejdi“ sú hnusní, tajomné objekty prastarých rás megazáhadné a ľudskí psychopati nevypočítateľnejší než kedykoľvek predtým. A uprostred všetkého sa snažia prežiť vojaci, ktorí po nespočte smrtí a znovuzrodení zase odhaľujú chuť a krehkosť života - takého bohatého... a tak bolestne krátkeho. Ráma dorazil na rande s Predátormi i Votrelcami... A to bol len začiatok!


Oficiálna anotácia:

Lidstvo se vypravilo ke hvězdám, kde se ocitlo ve válečném konfliktu se zákeřnou mimozemskou rasou. Vše, co proti hrozbě vetřelců stojí, jsou vojáci z Programu obsluhy dvojenců, elitní vojenský tým, který na dálku obsluhuje své kopie a provádí je těmi nejnebezpečnějšími zákoutími války. Kapitán Conrad Harris zemřel už stokrát – pokaždé při sebevražedné misi uvnitř dvojeneckého těla. Lidé ho znají jako Lazara, muže závislého na smrti. Když se zničehonic přestane hlásit utajená výzkumná stanice, skrytá hluboko uvnitř území mimozemského nepřítele, neexistuje nikdo lepší, kdo by se mohl postavit do čela záchranné mise. Ovšem na to, s čím se tam setká, nebyl Harris vycvičený. A tentokrát se vrátit nemusí...

Info o knihe:

Autor: Jamie Sawyer
Názov: Artefakt
Vydavateľ: FANTOM Print
Žáner: sci-fi
Séria: Lazarova válka 1
Počet strán: 320
Prevedenie a rozmery: brožovaná väzba, 145 x 205 mm
Prekladateľ: Adam Hudec
Autor obálky: Markus Vogt


ZDROJ: tlačová správa nakladateľstva FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: jamie sawyer, artefakt, lazarova valka 1, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.204.168.209
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)