Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac január zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
43%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 581 užívateľov.
hits
NOVINKA | 2.5.2015 10:28 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Ochráni vás Gaiin štít

Minulý týždeň sme vám v krátkej správe priniesli skvelú novinku o tom, že Českú republiku navštívi jeden z momentálne najobľúbenejších urban fantasy autorov - Kevin Hearne.

Tento na fotkách večne vysmiaty pán je otcom príbehov o ryšavom druidovi Atticovi O'Sullivanovi, jeho úžasnom chlpatom spoločníkovi Oberonovi (írskom vlkodavovi) a jeho žiačke Granuaile, ktorých v originále vyšlo už sedem (v českom preklade prvé štyri: Prohnaný, Proklatý, Praštěný a Napálený), plus nejaké tie poviedky.
A práve o niekoľko týchto poviedok ste mali možnosť zakopnúť napríklad v časopise Pevnost. Teraz ale máte príležitosť vychutnať si ich všetky pokope. Nakladateľstvo Laser-books ich totiž ako jediné nakladateľstvo celosvetovo vydá v jednej zbierke pod názvom Gaiin štít. Zbierka obsahuje päť poviedok a dve novely, taktiež autorov predhovor a krátke úvody ku každej poviedke, ktoré uľahčujú chronologické zaradenie poviedok vzhľadom na romány. Kým sa vám táto skvelá zbierka dostane do rúk, ponúkame vám aspoň ukážku z knihy, ktorú nájdete na konci článku.

Kevin Hearne už brzy navštíví Českou republiku, aby pokřtil svou novou knihu – ve světě dosud nevydanou sbírku povídek Gaiin štít: Příběhy železného druida. Jde o sbírku příběhů druida Attika O'Sullivana a jeho věrného psího přítele Oberona, kde se mimo jiné odehrají rovněž události klíčové pro pochopení dalšího chystaného svazku série.Pripomíname, že autogramiáda Kevina Hearna sa uskutoční 5. mája v Prahe a 6. mája v Brne. Pozvánku na krst a autogramiádu nájdete TU a nakladateľstvo Laser-books vám odkazuje, že ste všetci čo najsrdečnejšie vítaní.

Anotácia:
Poslední druid, odvěký obránce země, to nikdy neměl lehké, spolu se svým věrným psem Oberonem se už mnohokrát střetl s celou řadou tvorů a bohů, které nijak zvlášť netrápilo, že by se měli objevovat pouze v mýtech.

Čarodějnice, které si chtějí podrobit elementála. Krokodýlí kněz a kočičí bohyně. Gnómové a koboldi rozpoutávající peklo před nákupním střediskem. Těm všem, a mnohým dalším, bude Atticus O'Sullivan čelit v jedinečné sbírce povídek a novel ze světa Kronik železného druida.

Dramatické příběhy plné humoru a magie tvoří nedílnou součást Attikových životních osudů. Nyní se v celosvětové premiéře vůbec poprvé objevují v souborném knižním vydání, které sám autor doplnil předmluvou a poznámkami k vnitřní chronologii série.


Info o knihe:
Autor: Kevin Hearne
Názov: Gaiin štít
Väzba: brožovaná, 264 stran
Preklad: Roman Tilcer
Obálka: Gene Molicca

V nakladateľstve Laser-books v sérii Kroniky železného druida doteraz vyšlo:ČLÁNOK PRIDAL: Mercy
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: kevin hearne, laser books, prohnany, proklaty, prasteny, napaleny, gaiin stit


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 54.80.249.22
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)