Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 10.8.2014 21:26 | KOMENTÁRE [2]
INÉ: Uvidíte v TV (11. - 17. 08.)

Týmto oficiálne otvárame novú pravidelnú rubriku, v ktorej vám budeme prinášať prehľad toho, čo nás čaká a neminie v televíznom vysielaní.

FILMY:

PONDELOK

Jurský park, NOVA, 9.55 hod. (CSFD: 85%)
Dinosaury. Koho s nás aspoň v detstve nefascinovali? A kto ešte nevidel Jurský park, tak ten nech to rýchlo napraví. Šancu má už v pondelok ráno.

Trója, DajTo, 20:15 hod. (CSFD: 72%)
Žena taká krásna, že sa kvôli nej rozpútala najväčšia bitka staroveku. Aspoň podľa Homéra. Či je to len mytológia alebo skutočnosť, sa asi nikdy nedozvieme, no aj tak vám práve tento veľkofilm s mnohými žiarivými hviezdami v hereckom obsadení môže spríjemniť pondelkový večer.

UTOROK

Kliatba z temnôt, HBO, 18.25 hod. (CSFD: 63%)
Ak patríte k fanúšikom hororu a platíte si HBO, tak v utorok máte o večerný program postarané. No potom už zrejme na blšák nikdy nevstúpite.

STREDA

Lietadlá, HBO, 11.55 hod. (CSFD: 57%)
V stredu vám čas strávený pri obede môže spríjemniť práve tento milý a zábavný animák od tvorcov filmov Autá.

Twilight sága: Úsvit, 2. časť, Markíza, 20.30 hod. (CSFD: 56%)
V stredu večer nás čaká záverečný diel milovanej a zároveň nenávidenej upírskej série, ktorú si mnoho z nás potajme pozrie aj napriek tomu, že inak vyhlasuje, ako ju nemá rado. Prečo? Pretože je to jednoducho Twilight.

ŠTVRTOK

Scooby-Doo: Šapitó, HBO, 12.15 hod. (CSFD: 71%)
Kto by tohto výnimočného psíka a jeho bandu nepoznal? Mnohí z nás pri jeho dobrodružstvách strávili v detstve a možno aj neskôr nejednu chvíľu. Teraz sa vracia v novom animovanom filmovom dobrodružstve, v ktorom sa postaví bande vlkolakov.

Iron Man 3, HBO, 13.35 hod. (CSFD: 81%)
Ak niektorý z marvelovských hrdinov stojí za pozretie, tak je to nepochybne Tony Stark alias Iron Man. Tento génius, miliardár, sukničkár, filantrop a nepochybne aj hrdina v jednej osobe sa minulý rok vrátil na plátna kín po tretíkrát (a zdá sa, že nie naposledy) vo svojom dosiaľ najúspešnejšom dobrodružstve, ktoré isto stojí za váš čas.

SOBOTA

Zoom: Akadémia pre superhrdinov, Markíza, 8.50 hod. (CSFD: 35%)
Nielen dospeláci sú superhrdinami. Deti o tom predsa snívajú odjakživa a aj sa nimi stanú, ako o tom svedčí táto snímka s Timom Allenom. Ako však pozeráme na hodnotenie, asi si radšej pospite.

Hotel Transylvánia, HBO, 9.45 hod. (CSFD: 74%)
Toto je jeden z mojich najobľúbenejších animákov. Vtipný, hravý príbeh, v ktorom si každý príde na svoje. O skutočne dobrom spracovaní svedčí aj celkom slušné hodnotenie.

Cesta do krajiny Oz, HBO, 17.50 hod. (CSFD: 59%)
Kto by nepoznal čarodejníka z krajiny Oz? Pokiaľ ste ešte nevideli toto nové, trochu svojské, no aj tak celkom pútavé spracovanie v hlavnej úlohe s mojím obľúbeným Jamesom Francom, teraz máte možnosť.

NEDEĽA

Dračie vojny, JOJ, 15.45 hod. (CSFD: 36%)
Film natočený podľa kórejskej legendy. Ako by to dopadlo, keby na naše mestá zaútočili draky? Určite nie dobre. Ak chcete, môžete sa o tom pri sledovaní tohto filmu sami presvedčiť.

Stratený svet: Jurský park, NOVA, 20.20 hod. (CSFD: 66%)
Ďalší zo známej série dinosaurích filmov na vás čaká v nedeľu večer. Pretože dinosaury nežili len v Jurskom parku, ale aj vo voľnej prírode na utajenom ostrove. No kto by to čakal?

Captain America: Prvý Avenger, Markíza, 20.30 hod. (CSFD: 67%)
Týždeň môžete zavŕšiť pri tejto ďalšej marvelovke so sympatickým Chrisom Evansom ako Kapitánom Amerika. Zistíte, ako začal nielen jeho príbeh, ale aj ako sa zrodil vôbec prvý Avenger.

Elektra, Markíza, 23.00 hod. (CSFD: 43%)
A pokiaľ budete mať ešte stále veľa energie a na spánok vás to ťahať nebude, čaká na vás Elektra, ktorá si bude vyberať, či sa pridá na stranu dobra alebo zla.

SERIÁLY:

Simpsonovci, 23. séria, 9. - 13. diel, JOJ, 8.45 hod., PO-PIA (CSFD: 93%)
Kto by túto žltú rodinku nepoznal? Ak sa prinútite vyliezť z postele, tak si pri prežúvaní raňajok môžete rovno pustiť tento kultový komediálny animák.

Kúzelníci z Waverly, JOJ PLUS, 8.45 hod., SOB-NED (CSFD: 43%)
Dávajte si pozor na to, čo si želáte, alebo nečarujte, pokiaľ neviete ako. Takto by sa asi dal zhrnúť tento komediálny seriál z dielne Disney Channel so Selenou Gomez ako svojskou čarodejnicou v hlavnej úlohe.

Upírske denníky, 4. séria, 5. - 9. diel, Markíza, 11.30 hod., PO-PIA (CSFD: 66%)
Stefan a Elena. Damon a Elena. Stefan bojujúci s Damonom o Elenu. Kto sa v tom má vyznať? Skalní fanúšikovia v tom majú isto jasno. Ak k nim patríte a cez prázdniny nemáte nič iné na práci, tak pri zohrievaní obedu vám môže robiť spoločnosť práve táto trojica.

Čarodejnice, 6. séria, 12. - 16. diel, DOMA, 15.05 hod., PO-PIA (CSFD: 49%)
Jeden z najznámejších televíznych seriálov o čarodejniciach obýva naše obrazovky už od roku 1998. Neuveriteľné však? Tak isto ako ich príbehy v šiestej sérii, ktorá u nás práve beží. Mimochodom, podľa mňa aj najlepšej. Prečo? Pretože Chris!

Pán času, 3. séria, 5.-11. diel, ČT2, 18.55 hod., každý deň (CSFD: 84%)
Záhadný Doktor v týchto dňoch objavuje krásy vesmíru spolu s Marthou Jonesovou, ktorá trochu nešťastne trpí tým, že nahradila našu milovanú Rose. Ako sa jej s tým podarí vyrovnať si môžete pozrieť v bežnom vysielacom čase každý podvečer. Určite to bude lepšie strávený čas ako pri správach. A okrem toho, tento týždeň nás čaká najvyššie hodnotená epizóda v dejinách filmu a seriálu vôbec (9,8/10) - Blink - určite si ju nenechajte v sobotu ujsť.

Rodinka úžasných, 1. séria, 11. a 12. diel, JOJ, 20.20 hod., PO-UTO, ŠTV (CSFD: 64%)
Bolo by to nepochybne skvelé mať nejaké superschopnosti. Tejto rodinke sa to pošťastilo. Ako sa s tým vyrovnávajú a či to bolo skutočne šťastie zistíte, ak im dáte prednosť vo večernom programe.

Sindibád, 1. séria, 11. a 12. diel, STV1, 20.20 hod., PON (CSFD: 46%)
Pokiaľ máte radšej moreplavcov ako superhrdinov, tak večerný program STV je práve pre vás. Čakajú tu na vás záverečné dva diely tohto mytologického seriálu.

Pravá krv, 7. séria, 5. diel, HBO, 21:00, UTO (CSFD: 76%)
Záverečná séria tohto obľúbeného seriálu je už v plnom prúde a ak patríte k jej fanúšikom, tak si rozhodne nenechajte ujsť ďalší diel, ktorým sa celý príbeh neodvratne blíži k svojmu koncu. Ako to celé dopadne a kto vôbec finále prežije? To sa ešte nedozvieme, no aj tento diel nám môže byť aspoň menšou nápovedou.

Kráska a zviera, 1. séria, 21. a 22. diel, DOMA, 21.30 hod., PIA (CSFD: 50%)
Ďalšia z nepočetných verzií tohto večného príbehu pravej čistej lásky, ktorá nepozerá na vonkajšiu krásu. Čakajú vás posledné dva diely prvej série, čo nepochybne znamená nejaký ten cliffhanger, aby vás tvorcovia nalákali na ďalšiu.

Pozostalí, 1. séria, 4. diel, HBO, 22.00 hod., UTO (CSFD: 64%)
Tento nový sci-fi seriál natočený podľa knihy Toma Perrotta vás zavedie pár rokov do budúcnosti, kde náhle zmizli dve percentá populácie. Prečo vlastne? Zistíte, ak dáte šancu tejto novej sľubnej sérii. Ešte je stále len v rozbehu, takže stále nie je neskoro naskočiť na tento vlak.

Dracula, 1. séria, 7. diel, JOJ, 22.30 hod., PON (CSFD: 66%)
Sympatický a snáď najznámejší upír všetkých čias už nejaký ten týždeň útočí aj na naše obrazovky. V podaní Jonathana Rhysa Meyersa sa z neho stal skutočný lámač sŕdc a... krkov. Ďalší diel tejto krvavej upíriny si môžete pozrieť už v klasickom čase alebo v repríze o 02.10 hod. v noci.

Hra o tróny, 1. séria, 8. diel, ČT2, 22.35 hod., PIA (92%)
Celosvetový fenomén ovládol aj túto českú televíziu a pokiaľ si chcete zaspomínať na jeho začiatky, prípadne zahliadnuť svojich obľúbených hrdinov, ktorých nemilosrdný autor neskôr jednoducho odstránil, teraz je tá správna šanca.


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií INÉ

Tagy: uvidite v tv


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.207.160.97
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
2. Ella 11.8.14, 09:19
tiež si vravím, my sme ho mali a potom sme ho zrušili, lebo nám nejak zvýšili platbu, ale stále to ľutujem
1. Lussy Noir Meteur 11.8.14, 00:13
sakra, mať tak HBO :/ tam ide všetko dobré..,
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)