Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac jún zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
41%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
16%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 516 užívateľov.
hits
NOVINKA | 27.9.2009 04:08 | KOMENTÁRE [0]
HRA: Spoznajte svet Dragon Age!

6. novembra vychádza hra, ktorá má šancu stať sa novým fenoménom vo svete počítačových hier.

Počítačoví machri z BioWare vytvorili pod patronátom EA Games nový svet pre jednotlivcov túžiacich po dobrodružstve. Dragon Age: Prameny (Dragon Age: Origins) bude dostupná na DVD a Blu-Ray diskoch a na oficiálnej českej stránke si okrem trailerov a noviniek môžete skontrolovať, či by váš počítač dračí nápor zvládol. Zatiaľ to totiž vyzerá tak, že pôjde o naozaj veľké lákadlo.

Príbeh je nasledujúci: postava, ktorú budete ovládať, je Šedý strážca, jeden z hŕstky bojovníkov vybraných osudom na boj proti silám Zmaru. Jeden Šedý strážca však v rozhodujúcej bitke zradí, a tak ho budete musieť vypátrať a predviesť pred spravodlivý súd. Úloha to však nebude jednoduchá, na ceste vás budú čakať rôzne vyhladované a sadistické príšerky, okrem toho sa budete podieľať na zjednocovaní rôznych národov proti spoločnému nepriateľovi. Znie to možno jednoducho, ale Dragon Age nie sú klasickou bojovou hrou, kde zbierate body za bezduché masakrovanie monštier. Ak chcete zvíťaziť, čakajú vás mnohé nekompromisné rozhodnutia a musíte byť pripravení obetovať svojich blízkych a možno aj seba.

Svet Dragon Age je zatiaľ najprepracovanejším v dejinách tvorby BioWare. Do najmenších detailov vytvorený svet navyše doteraz nevídaným spôsobom reaguje na štýl hry každého hráča a prispôsobuje sa jeho rozhodnutiam. Dobrá a zlá cesta nie je naznačená, musíte sa rozhodovať naozaj podľa svojej morálky, pričom na základe týchto rozhodnutí sa vaša postava mení a vyvíja. A budú to vraj naozaj veľké dilemy – pôjde o otázky vraždy a genocídy, zrady, politické rozhodnutia, obetovanie nevinných a podobne. K dispozícii budete mať viac než sto kúziel a špeciálne schopnosti, no ani tie vám nemusia zaručiť víťazstvo v jednotlivých súbojoch. Základom je totiž zvoliť správnu taktiku. Vzhľadom na hrateľnosť aj tematiku je preto hra určená pre hráčov nad 18 rokov.

Návštevníci Istroconu už mali možnosť vyskúšať si hru a zúčastniť sa mnohých zaujímavých akcií. Do 31. októbra prebieha aj literárna súťaž, v ktorej môžete vyhrať hru Dragon Age: Prameny. Viac informácií o súťaži tu.


ČLÁNOK PRIDAL: Bruja
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy:


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.232.62.209
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)