Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 604 užívateľov.
hits
NOVINKA | 18.9.2014 09:27 | KOMENTÁRE [0]
HRA: Assassin's Creed: Rogue

Nová hra, nové podmienky – stáť budete tentoraz nezvyčajne na strane templárov...

„Dosiahol som koniec cesty. Vzduch sa nehýbe a ja... som lovec. Lov ma dohnal do zabudnutých okrajov tohto sveta, obdobia sa menia a vťahujú ma hlbšie do temnoty, kde som našiel pravdu: moje vykúpenie spočíva v popole. Musím spáliť minulosť, aby som všetko napravil. Voľakedy som bol zabijakom, teraz zabijakov prenasledujem. Musím zničiť tých, ktorých som kedysi nazýval bratmi. Vzduch sa nehýbe... a ja som lovec.“

Týmito slovami sa v traileri predstavuje Shay Patrick Cormack. Je to hrdina, ktorý začínal ako nájomný vrah, ale prešiel akousi vnútornou premenou. Tvorcovia hry sa snažia ukázať, že templári, ktorých hráči v podstate vnímajú ako záporákov, a zabijaci majú viac-menej rovnaký cieľ – svetový mier, avšak ich prostriedky na jeho dosiahnutie sa výrazne líšia, taktiež aj ich hodnoty.V Assassin's Creed: Rogue bude veľmi veľa závisieť na samotnom hráčovi, ktorému sa naskytnú nové zbrane, ale zároveň sa bude musieť sústrediť aj na manipuláciu. Môže, ale nemusí to byť manipulácia, ktorá sa skončí niečou smrťou, všetko toto má v rukách samotný hráč.

Pri vytváraní hry sa tvorcovia museli popasovať s tým, že vymysleli zápletku, v ktorej zabijak zabíja zabijakov. Čo všetko treba na splnenie takéhoto cieľa? Byť zabijakom je jedna vec, ale byť lovcom zabijakov, to už je o čosi komplikovanejšie... Hráč sa totiž ocitne v boji proti tým, čo po ňom hádžu dymové bomby. Dostane však novú loď, Morrigan, ktorá sa šikovne uhýba strelám a dá sa presnejšie, jemnejšie a efektívnejšie navigovať. Naviac, nájdu sa na nej aj templárske zbrane ako karonády a zápalný olej. Tvorcovia však vylepšili aj nepriateľské lode, takže námorné bitky nebudú až také jednoduché – chceli hráčovi dodať pocit moci, keď stojí za kormidlom Morrigan, avšak zároveň chcú, aby cítil, že nepriateľské lode sú preňho reálnou hrozbou.Práve na lodi stretnete aj známu postavu, Haythama Kenwaya. V Assassin's Creed: Rogue sa totiž celá sága Kenwayovcov skompletizuje.

Hra od Ubisoftu vychádza v Amerike už 11. novembra a v Európe 13. novembra. Jej dej sa odohráva v čase medzi 3. a 4. dielom a vychádza na platformách Xbox360 a PS3.
ZDROJ


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy: assassins creed, assassins creed: rogue, ubisoft


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 44.192.52.167
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)