Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 604 užívateľov.
hits
NOVINKA | 1.6.2011 07:09 | KOMENTÁRE [3]
HRA: RPG znova ožije v Kingdoms of Amalur: Reckoning

Všetci tí, ktorí podľahli čaru Role Playing Games, sa majú na čo tešiť! V prvom štvrťroku 2012 prichádza EA s novou fantasy RPG.

Hra bola odhalená v júli roku 2010 a mala vyjsť na jeseň tohto roku. Vydanie na PC, PS3 a Xbox 360 sa však odložilo na prvý štvrťrok 2012 (niet sa čo čudovať pri nápore RPG, ako Dragon Age II., The Elder Scrolls V: Skyrim, Risen 2 a Dungeon Siege 3).
Pracuje na nej The 38 Studios a tím Big Huge Games (série Rise of Nations či Catan), v ktorom je napríklad Todd McFarlan, R.A. Salvatore a bývalý členovia Bethesdy, vrátane Kena Rolstona, ktorý bol zodpovedný za The Elder Scrolls 4: Oblivion.

Kingdoms of Amalur má byť obrovské fantasy RPG zamerané predovšetkým na atmosférický singleplayer zážitok.
Hráči sa ocitnú v koži hrdinu, ktorý práve vstal z mŕtvych a vydajú sa s ním na epické dobrodružstvo, pri ktorom objavia záhadný Amalur. Amalur je miesto plné plání, exotických miest, pestrofarebných postáv a všelijakých príšer.

Reckoning obsahuje stovky questov, postáv, zvierat, zbraní a kúzel. Čaká nás trochu odlišný systém boja – žiadne vyberanie akcie na lište v spodnej časti obrazovky. Namiesto toho stlačením určitých tlačidiel na gamepade alebo pomocou myši a klávesnice bude vaša postava útočiť preddefinovanými základnými útokmi, ktoré sa budú dať kombinovať.

Čo vás ale nečaká je počiatočný výber triedy vašej postavy. Namiesto toho si budete môcť vybrať a rozdeliť niekoľko schopností, vďaka ktorým si vytvoríte triedu tak, ako budete chcieť.

Ako to bude v Kingdoms of Amalur vyzerať, si môžete pozrieť v debut trailery a tiež v debutových gameplay záberoch, ktoré boli predstavené na tohtoročnom ročníku hernej výstavy PAX East v Bostone.


ČLÁNOK PRIDAL: Shaola
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy: rpg, kingdoms of amalur, ea games


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 44.192.52.167
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
3. Bruja 4.7.11, 22:55
Momentálne drvím Dragon Age na PS 3 (PC bude musieť prejsť asi hardvérovým updateom, aby som DA mohla vychutnať se vším všudy aj tam) a keďže som z toho od prvej chvíle totálne nadšená, viac sledujem podobné RPG. Ak bude Kingdoms of Amalur niečo podobné, a hlavne kvalitné, tak prečo sa do toho nepustiť... :-)
2. Shaola 1.6.11, 17:20
ja dúfam, že mne pôjdu... :D minimálne požiadavky ale ešte zverejnené neboli, ale tá grafika mi dosť pripomína Fabla (neviem, či poznáte) :)
1. Milan5003 1.6.11, 16:14
Vyzerá to skvele ale mne to určite nepôjde.
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)