Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 2.12.2014 23:39 | KOMENTÁRE [0]
FILM: Hobit: Bitka piatich armád

Špeciálne knižné edície, neopakovateľné výlety, atraktívne súťaže, lákavé video denníky, neodolateľné „fotošútingy“, hravé trailery, dych vyrážajúce OSTčka, oku lahodiace zberateľské hrnčeky, tričká, plagáty, zápisníky, posteľné bielizne... toto a všeličo iné so sebou priniesla posledná časť Hobita!

Koncom júla, bolo to presne na tohtoročnom Comic Cone 2014 v San Diegu, sa začala internetom šíriť správa, že prvý trailer na poslednú časť filmového Hobita, by sa mal zverejniť len pár hodín po plánovanej panelovej diskusii s Petrom Jacksonom a jeho hosťami. Na trailer sme si museli síce nakoniec počkať takmer dva dni, o to viac nás potešila súťaž, ktorú si pre nás Peter Jackson so svojím tímom pripravil. Veď kto by už len odolal hádankám, kvízom či dobrodružným výpravám, ktoré vám a ešte niekoľkým šťastlivom z celého sveta prinesú výhru v podobe malého výletu do Nového Zélandu v exteriéroch štúdia a v spoločnosti samotného režiséra?

The Most Epic Safety Video Ever Made


The Hobbit: The Battle of the Five Armies - Official Teaser Trailer


Ako to už býva zvykom, po typicky Jacksonových video denníkoch o tom, ako krásne je v Stredozemi výhercom jeho súťaže nadrozmernej veľkosti, prišli nielen ďalšie krátke upútavky na posledný diel, ale aj sada oficiálnych plagátov, z ktorej sme sa mohli tešiť podobne ako z Adventného kalendára. Každý deň, a to takmer týždeň aj kúsok, nám oficiálne weby priniesli vždy jednu našu obľúbenú postavu a šteklenie v končekoch prstov, pretože premiéra, hlavne tá Londýnska, sa nezadržateľne blížila. Po tom, čo nás Jackson zlákal na niekoľko zberateľských kúskov (takých typických, trošku hrnčekoidných, trošku tričkoidných), ostalo okolo Hobita krátke ticho.
A práve tohto oddychového ticha sa zubami a nechtami chytilo české vydavateľstvo Argo, ktoré knižný trh obohatilo exkluzívnou limitovanou edíciou Tolkienovho knižného Hobita s ilustráciami od samotného jeho autora a buď v koži, alebo plátennej väzbe. Výtlačkov nie je ako maku, preto, ak ste dostali chuť vynoviť si zbierku, je ten správny čas na to, aby ste začali objednávať. Blížia sa Vianoce, čo viac dodať!
Knižný Hobit vydavateľstva Argo je horúcou novinkou i dnes, čiže deň po premiére v Londýne, ktorú ste včera vo večerných hodinách mohli naživo sledovať na špeciálnych fanúšikovských stránkach. Čoskoro sa objaví i záznam, ak ste teda boli pracovne vyťažení, nemali prístup na internet, alebo ste nebodaj na túto svetovú premiéru zabudli, budete mať možnosť opätovne ju vzhliadnuť, a to v plnej paráde.


Za ten čas si môžete vychutnať draka Smauga, ktorý sa stal hlavným lákadlom po období ticha, aby fanúšikom nielen Sherlocka Holmesa, ale aj počítačovej grafiky, priblížil spôsob, akým najobávanejší drak Tolkienovej Stredozeme ožil. A ak nie ste dvakrát na draky, potom si vychutnajte pieseň, ktorá vo vás rozvíri úplne všetko a k tomu všetkému nenechá ani kameň na kameni! The Last Goodbye naspieval Billy Pipin Boyd a budete si ju hmkať tak dlho ako predchádzajúce dvorné piesne Jacksonoho Hobita!

Last Goodbye


Hobit: Bitka piatich armád na nás v kinách čaká už od 11. decembra! A podobne ako sám Jackson, i ona sa s nami veľmi nechce rozlúčiť. Nuž, je čas dať svetu J. R. R. Tolkiena krátke zbohom... Pán prsteňov a ani sám Hobit sa nám zrejme na plátna kín už nevrátia, ak sa teda Jackson nerozhodne vytvoriť nejaký filmový fanfic, ale možno fantázia J. R. R. Tolkiena opäť ožije. Predpovedal to sám Gandalf Biely, kedysi Sivý či Šedý, a čarodejníkom sa neveriť nevypláca!

Oficiálna anotácia distribútora:

„Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest, dožene Hobita k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí. Ale ještě větší nebezpečí je čeká. Sauron, o jehož krocích nikdo kromě čaroděje Gandalfa nic netuší, tajně vyslal obrovskou armádu Skřetů, aby zaútočila na Osamělou horu. S tím, jak se stahují mračna stupňujícího se konfliktu, jsou Trpaslíci, Elfové a Lidé postaveni před volbu, zda se sjednotí či budou zničeni. Budoucnost Středozemě visí na vlásku a v epické bitvě pěti armád bojuje Bilbo o život svůj i svých přátel.

Behind The Scenes


The Hobbit: The Desolation of Smaug - Conversations With Smaug
ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: hobbit: bitka piatich armad, peter jackson, fantasy, argo, comic con san diego, hobit


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.207.160.97
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)