Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 27.9.2010 03:39 | KOMENTÁRE [1]
FILM: Jeseň a zima v kinách

Jesenné a zimné obdobie praje veľkofilmom. Inak to asi nebude ani túto sezónu. Pozrime sa, čo nám sľubujú filmoví distribútori.

Zoznamy pripravovaných filmov budú ešte aktualizované, ale už teraz poznáme dátumy premiér niektorých fantasy a scifi-čiek. V týchto dňoch si okrem Čarodejníkovho učňa a Počiatku môžete pozrieť aj pokračovanie sci-fi série Resident Evil. Boj Alice (Milla Jovovich) proti Zombie pokračuje v našich kinách od štvrtka 23. septembra.

Najbližšie našu fantáziu poteší animovaný film Ga´hoole: Legenda o strážcoch, príbeh o sovom spoločenstve a mýtických sovích bojovníkoch. Slovenská premiéra je naplánovaná na 7. októbra. V rovnaký deň priplávajú aj obávané pirane, z ktorých režiséri radi robia hlavné (hladné) postavy. V najnovšom údajne hororovom filme Piraňa sa vďaka podmorskému otrasu dostane na slobodu obrovské množstvo prehistorických mäsožravých rýb. Hoci nejde o klasické sci-fi ani fantasy, isté prvky science fiction film má, preto ho nemôžeme nespomenúť. Inak október vyzerá byť celkom slabý, čo sa premiér týka. Okrem spomínaných dvoch filmov nás ešte čaká romantický príbeh Ondine (28. október). Írsky rybár objaví vo svojej rybárskej sieti ženu, o ktorej si myslí, že je morská panna – takto by sa jednou vetou dal opísať dej. Na základe oficiálneho traileru sa síce fantasy žáner nepotvrdil, ale ani sa nedá vylúčiť. Nechajme sa teda prekvapiť, či bude hlavná hrdinka naozaj viac než len obyčajný človek. Potom už je v októbrovej ponuke iba animák Ja, zloduch.

11. novembra má slovenskú premiéru fantasy film Neuveriteľné dobrodružstvá Adéle Blanc-Sec. Hlavná hrdinka, slávna spisovateľka, sa pri dosahovaní svojich cieľov stretne nielen s potenciálnymi nápadníkmi, ale cestu jej vraj skrížia aj rôzne podivuhodné bytosti. 18. novembra budú oslavovať všetci fanúšikovia Harryho Pottera. V tento deň konečne príde do slovenských kín prvá časť Darov smrti. V novembri nás ešte čaká animák Alpha a Omega, ktorý poteší milovníkov vlkov, a triler Diabol (11.11.) o skupine ľudí zaseknutej vo výťahu, pričom niekto z nich nie je smrteľník, za ktorého sa vydáva.

O decembri zatiaľ vieme len toľko, že na 2.12. je naplánovaná premiéra animáku Megamyseľ a na 9.12. fantasy veľkofilm Letopisy (Kroniky) Narnie – Dobrodružstvá lode Ranný pútnik. Okrem Bena Barnesa a už známych hercov sa vo filme zjaví aj Liam Neeson.

Je dosť možné, že sa ešte v ponuke filmov zjavia ďalšie sci-fi a fantasy dielka. Zatiaľ sa môžeme radovať aspoň z blížiaceho sa Harryho a Narnie.

Fantasy-svet želá príjemné filmové zážitky. :-)


ČLÁNOK PRIDAL: Bruja
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: harry potter, kroniky narnie, film


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.238.147.211
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
1. Petraela 29.9.10, 08:15
Tak jednoznačne
u mňa vyhráva HP a asi obetujem tie strašné prachy na 3D :D a potom ma zaujala tá Adéle Blanc-Sec.
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)