|
|
|
|
| Hlavný výber |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Série |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Autori |
|
|
|
|
|
| Knižnica |
|
|
|
|
|
| Filmy a seriály |
|
|
|
|
|
| Informácie |
|
|
|
|
|
|
|
| Ostatné |
|
|
|
|
|
REKLAMA

|
|
|
|
 |
|
loaded
Martin Fajkus - Temné časy Spanilé čtenářky a šlechetní čtenáři, vítejte v Temných časech. A když říkáme temných, máme na mysli skutečně Temných. Už otevřením této knihy jste prokázali slušnou dávku odvahy, takže vás nebudeme zbytečně děsit. Ale jednu věc si musíme ujasnit hned na začátku. Toto je temná fantastika. Takže nečekejte žádné udatné rytíře v zářících zbrojích, kteří zachraňují panny v nesnázích jen pro pocit z dobře vykonané práce. A už vůbec ne něco jako happyend. Hrdinové následujících příběhů jsou obvykle rádi, když se jim podaří přežít další den bez toho, že by je někdo bodl do zad či zavedl do smrtící pasti. A aby se to nestalo, musí být pořádně tvrdí a drsní nejen k sobě, ale hlavně k ostatním.
|
Objednávajte tu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOVINKA
| 20.7.2010 23:08 | KOMENTÁRE [3]
KNIHA: Nech vojde ten pravý
Svetový bestseller, upírsky príbeh Nech vojde ten pravý, prichádza do našich kníhkupectiev!
Hororový triler od švédskeho autora Johna Ajvide Lindqvista prichádza aj ku nám. Názov knihy Nech vojde ten pravý vychádza z povery, že upír smie vojsť iba do domu, kam ho niekto pozve, a autor sa preň inšpiroval piesňou Let The Right One Slip In od Morrisseyho.
Na panelákovom predmestí Blackeberg nájdu v roku 1981 mŕtvolu. V tele mladej obete nezostala ani kvapka krvi. Všetko nasvedčuje, že šlo o rituálnu vraždu. Dvanásťročný osamelý a týraný chlapec Oskar fascinovane sleduje všetky správy o prípade. Kto to mohol spáchať? Prečo sú okná na susednom byte stále zatiahnuté? Oskar sa skamaráti s dievčinou Eli a začína sa strašidelný príbeh o láske, zrade a pomste.
Najúspešnejšia hororová kniha desaťročia, podľa ktorej vznikol kultový film aj americký remake.
Ďalšie novinky z kategórií KNIHATagy: knihy
|
|
| PRIDANIE
KOMENTÁRA |
|
|
|
| DISKUSIA
|
| 3. IP 78.98.136.133 |
2.1.12, 23:34 |
Nech vojde ten pravý Nedávno som si kúpila túto knihu..Keď som začala čítať,ani som nevnímala čas..po paár dňoch som si uvedomila že som na posledných stránkach a musím uznať že je perfektne napísaná..dostane vás priamo do deja.Neprezradím viac,ale ja som max.spokojná |
| 2. Bruja |
9.8.10, 03:09 |
| Neviem ako vy, ale ja mám pocit, že všetko, v čom sa mihne upír, je dnes považované za horor... |
| 1. Luu |
21.7.10, 02:26 |
| Na vydanie tohoto čakám od chvíle, kedy som omráčene dopozerala záverečné titulky toho nádherného filmu... Alebo inými slovami, trénujeme pevnú vôľu NENAČAŤ ten anglický ebook a počkať 5 mesiacov, kým to vyjde v rodnom jazyku :-D |
|
|
|