Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 5.7.2010 02:15 | KOMENTÁRE [0]
FILM: Plagát a obsah snímky Harry Potter a Dary Smrti

Warneri pokračujú v kampani k posledným dvom dielom čarodejníckej série. Spustili oficiálnu stránku a zverejnili prvý plagát k Darom Smrti.

Uplynulý týždeň odštartovala filmová spoločnosť Warner Bros. kampaň k záverečnému filmu Potterovskej série. Hoci je snímka Harry Potter a Dary Smrti rozdelená do dvoch nadväzujúcich častí, teaser kampaň sa sústreďuje na propagáciu oboch filmov súčasne. Predsa len ide o jeden príbeh.

Najnovšie bol zverejnený prvý plagát, ktorý ohlasuje blížiaci sa koniec. Pozrieť si ho môžete tu.Pozornosť púta najmä nápadným prepojením s plagátom k prvému filmu, ktorý nás pred desiatimi rokmi uvádzal do čarodejníckeho sveta. Oba pritom spája motív majestnátnej Rokfortskej školy. Ich porovnanie si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Spolu s trailerom bola spustená aj oficiálna filmová stránka, na ktorej bol uverejnený oficiálny distribučný obsah. Jeho preklad si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch:

Harry Potter a Dary Smrti je siedmym, posledným pokračovaním dobrodružstva Harryho Pottera, ktoré je najočakávanejšou filmovou udalosťou, rozdelené do dvoch celovečerných filmov.

Prvá časť sa začína v okamihu, keď sa Harry, Ron a Hermiona vydávajú na nebezpečnú misiu, ktorej cieľom je nájsť a zničiť tajomstvo Voldemortovej nesmrteľnosti – horcruxy. Spoliehať sa pri tom musia len sami na seba, a to viac ako kedykoľvek predtým, bez pomoci profesorov a bez ochrany profesora Dumbledora. Navyše medzi nimi pôsobia temné sily, ktoré sa ich snažia rozdeliť. Čarodejnícky svet sa medzitým stáva nebezpečným miestom pre všetkých nepriateľov Temného pána.

Dlho očakávaná vojna so zlom sa začala, Voldemortovi smrťožrúti získali pod kontrolu Ministerstvo mágie a dokonca aj Rokfort. Terorizujú a zatýkajú každého, kto sa proti nim postaví. To najcennejšie, čo Voldemort chce, však stále hľadajú: Harryho Pottera. Vyvolený sa stáva Prenasledovaným, smrťožrúti hľadajú Harryho všade a na Voldemortov príkaz mu ho majú priniesť... živého. Harryho jedinou nádejou je nájsť Voldemortove horcruxy skôr, ako Voldemort nájde jeho.

Pri pátraní po horcruxoch sa objaví starý a takmer zabudnutý príbeh – Legenda o Daroch Smrti. A pokiaľ by táto legenda bola pravdivá, mohol by Voldemort získať neobmedzenú silu a moc, po ktorej tak túži. Harry netuší, že o jeho budúcnosti sa rozhodlo už dávno v minulosti, v ten osudný deň, keď sa stal „Chlapcom, ktorý prežil“. Harry Potter je každým dňom bližšie k úlohe, na ktorú bol pripravovaný od prvého dňa, keď nastúpil na Rokfort: poslednú bitku s Voldemortom.

Warner Bros. Pictures v spolupráci s Heyday Films uvádzajú najnovšie pokračovanie najúspešnejšej filmovej série všetkých čias, Harry Potter a Dary Smrti.
Prvá časť bude do slovenských kín uvedená 18. novembra 2010, Druhá časť 14. júla 2011 distribučnou spoločnosťou Continental Film v spolupráci so spoločnosťou Warner Bros.


ČLÁNOK PRIDAL: Micho
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: harry potter, dary smrti


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.238.147.211
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)