Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 31.3.2010 06:07 | KOMENTÁRE [0]
FILM: Producent objasňuje uvedenie Darov Smrti v 3D

Pri príležitosti projektu 3D týždeň prináša MTV News nový rozhovor s Davidom Heymanom o pripravovaných dvoch filmoch zo série Harry Potter.

Výkonný producent v ňom objasňuje najmä dôvody, ktoré viedli k februárovému rozhodnutiu priniesť Dary Smrti do kín v trojrozmernom formáte.

Je zrejmé, že úspech 3D filmov má vplyv na ekonomickú stránku a tvorbu filmov. Videli sme v tom príležitosť, tak sme sa jej chytili. Harry Potter ponúka veľa možností pre 3D spracovanie, tým, že vás vtiahneme viac do deja, sa nám zdá, že tento svet bude pridaným rozmerom vyzerať ešte viac výpravnejšie ako už momentálne je. Hoci sme ho nenatáčali v 3D, kvalita konverzie do 3D sa v posledných rokoch výrazne zlepšila.

Heyman ďalej pripustil, že rozhodnutie Warnerov ovplyvnil úspech filmov Hore a Avatar. Druhý menovaný bol natočený špeciálnymi 3D kamerami. Nebolo by teda lepšie natočiť tak aj Dary Smrti?

Niet pochýb, že natáčanie filmu v 3D je skvelá vec. Myslím si však, že v našom prípade by to bolo nepraktické. Trvalo by to totiž príliš dlho, pretože natáčanie v 3D je pomalšie,“ uviedol Heyman.

Prezradil tiež, že osobne sa v 3D formáte najviac teší na Bitku o Rokfort a scény s drakom. Filmy majú vyzerať s tretím rozmerom bohatšie a hlbšie. V závere sa reč zvrtla k myšlienke opätovného uvedenia predchádzajúcich šiestich potterovských filmov v 3D formáte:

Takéto diskusie sa zatiaľ neuskutočnili, ale som si istý, že je to len otázka času. Viete čo? Vlastne som to nemal povedať. Kto vie, bolo by to skvelé. Nikdy nehovorte nikdy.

Podľa informácii filmového portálu IMDb je prvá časť Darov Smrti už natočená. Aktuálne prebieha fáza postprodukcie, v rámci ktorej budú filmové zábery chronologicky zostrihané do celovečerného filmu, prejdú vylepšením špeciálnymi efektmi a v závere budú skonvertované do 3D formátu. Konverzia podľa Heymana doposiaľ nezačala. Údajne však na ňu zostáva ešte dostatok času, mala by trvať 12 až 16 týždňov.

Slovenská distribučná spoločnosť Continental Film predbežne na svojej stránke potvrdila, že potterovský 3D zážitok si budeme môcť vychutnať aj v našich kinách. Stane sa tak už o pár mesiacov pri novembrovej premiére filmu Harry Potter a Dary Smrti, Časť I.


ČLÁNOK PRIDAL: Micho
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: harry potter, dary smrti


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.238.147.211
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)