Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac jún zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
41%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
16%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 516 užívateľov.
hits
NOVINKA | 2.3.2010 07:32 | KOMENTÁRE [7]
HEREC: Kristen Stewart je na vrchole…

…svojej kariéry. Všetko sa to spustilo prvým dielom Twilight ságy a ďalej sa už ponuky len hrnuli.

Kristen Stewart má len 19 rokov, ale už vo svojich 13, nám vo filme Speak dokázala, že vie hrať. Vo filme Panic Room si zahrala po boku Jodie Foster, ale na vrchol ju vyniesol až prvý diel Twilight ságy, Súmrak. Minulý rok do kín prišla i druhá časť tejto populárnej ságy – Nov, zožala neskutočný úspech a ešte tento rok sa do kín dostane i tretie pokračovanie – Zatmenie. Na premiére filmu The Yellow Handkerchief, ktorá sa uskutoční 12. marca, bude zverejnení i prvý trailer k tretiemu pokračovaniu ságy!
Keď už spomíname film The Yellow Handkerchief, je vhodné spomenúť, že v ňom Kris hrá jednu z hlavných úloh – mladú dievčinu Martine. Jedným z jej najočakávanejších projektov je však film The Runaways, ktorý zaznamenáva život hudobnej skupiny zo 70-tych rokov. Kristen si tu zahrá Joan Jett a po jej boku si zahrá dokonca i Dakota FanningCherrie Currie. Pre Kristen to bola veľká výzva a snažila sa Joan napodobniť čo najvernejšie. Sama však vravela, že to bola drina, pretože podľa nej samej je iné stvárňovať vymyslenú postavu ako reálnu osobu, s ktorou sa viackrát stretla. Kris taktiež k filmu The Runaways podotkla, že natáčanie bolo náročné i kvôli tomu, že ľudia The Runaways spoznajú práve cez ňu, Dakotu a zvyšný tím, preto sa musia snažiť stvárniť postavy čo najvernejšie a najreálnejšie, pretože inak by ľudia nikdy nespoznali, kto to vlastne The Runaways boli.
Ďalším očakávaným filmom z jej dielne je i film Welcome to the Rileys, kde si zahrá mladú prostitútku. Tvrdí, že to bola pre ňu zaujímavá skúsenosť a že tento film bol úplne inou kávou oproti tým, v ktorých hrala predtým.
Ďalším pripravovaným projektom, je film K-11, kde si zahrá po boku svojej kolegyne z Twilight ságy, Nikki Reed. Tento film režíruje Krisitenina matka a Kris si v ňom zahrá hlavnú úlohu.
A vráťme sa ešte k Twilight ságe a poslednému, najočakávanejšiemu dielu – Úsvitu. Ako sa k filmu vyjadrila Kristen? Niekde sa šuškalo, že Breaking Dawn by mal byť v 3D formáte, proti čomu Kristen rázne protestuje a je názoru, že BD by mal byť normálny film. Taktiež spomenula, že by bola rada, keby sa film rozdelil na dve časti, pretože by sa vynechalo menej detailov a tým by sa film podobal oveľa viac knižnej predlohe ako predchádzajúce diely.
Kristen má na peknú kôpku filmov v ponuke, je len otázkou, či budú všetky i rovnako kvalitné! Všetky sú inej kávy, majú iný príbeh – a Kristen si v nich zahrá postavy, ktoré majú od seba navzájom na míle ďaleko. Pre mnohých však Kristen navždy ostane mladou teenegerkou Bellou Swan, ktorá získala najkrajšieho upíra všetkých čias.


ČLÁNOK PRIDAL: Stormy
Ďalšie novinky z kategórií HEREC

Tagy: twilight saga


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.232.62.209
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
7. IP 193.110.186.116 28.5.11, 02:48
super
kristen je velmi talentovana a dobra herecka za to ze sa nepotrebuje pretrcat pre kamerami a usmivat sa ako slnecko an hnoji neni krava ze ty tela "no preboha" ktora sem pise ln kktiny za to ze si je..nuta fak nemozes ale apos si zisti fakty a az potom zacni pisat a twilight mam tez moc rada a proste ked je nedo mudri a kecy totalne hovadiny nech si to najprv skusi a az potom hovori ved kazdy sme pred pocitacom mudri ako einstein alebo ako sa to pise :D
6. IP 193.87.60.115 27.5.10, 08:13
Dany
Twilight milujem a tiež musím priznať, že to Kristen občas troška trápne zahrá, ale v The Runaways bola podľa mňa úžasná...je to skvelá herečka...len nie vždy sa jej podarí zahrať postavu na 100% :)
5. Stormy 7.3.10, 23:17
Hm...
Neviem, neviem. Čo ti hovorí, že je hlúpa? Pozri sa na všetky tie tuctové herečky, ktoré hrajú len a len v teen komédiách, ktoré nemajú vlastne ani zmysel. Kris hrá v rôznych filmoch, vyberá rôzne žánre a nesnaží sa stať jednou tuctovou herečkou, akou je každá druhá. Kris je výnimočná, a ver mi - každý používa tú istú mimiku. Podľa mňa, si s ňou len pozrela malé množstvo plnohodnotných filmov, keďže filmové spracovanie Twilight, je vážne chabé.
4. IP 95.105.159.182 7.3.10, 19:34
no preboha
ja mám síce rada Twilight ale túto škratu nemôžem ani vystáť!! Je to riadna naivka, ktorá vie hrať len jedno a to isté dievča, používa stále tú istú mimiku a tie isté frázy a ktorá si o sebe myslí, že je najkrajšia na svete.. no fuj. Takže určite pre mňa navždy neostane Bella Swan, pre mňa určite navždy ostane hlúpa Kristen. :)
3. Petraela 5.3.10, 05:44
Stormy
je mi to jasné :D
2. Stormy 2.3.10, 23:50
Petraela :D
Nemohla som predsa dať najškaredšieho, to by ma asi zjedla polovica Slovenska a ja ešte chcem žiť xD
1. Petraela 2.3.10, 21:15
najkrajšieho upíra :D
to je dobré :D
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)