Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 15.11.2016 21:10 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Simeral v plamenech

Vyhrali sme bitku, teraz nesmieme prehrať vojnu. Najžeravejšie peklo v sektore Hirano sa rozpúta práve teraz!

Noví vládcovia Kasimiru sú prosto a jednoducho šialenci a psychopati. A keď to poviete o Kasimirčanoch, je snáď jasné, aká zúfalá je situácia. Nikoho preto neprekvapí, keď tajné služby prídu s informáciou, že v prípade straty Simeralu má byť hlavná planéta Astonskej únie anihilovaná atómovými zbraňami.

Do boja tak nie sú vyslané iba desiatky vojenských hviezdoletov, ale i špeciálne jednotky Commandos a medzi nimi, pochopiteľne, nemôže chýbať ani Michael Kowalski a jeho partia. Čaká ich boj s okupačnými jednotkami riadenými fanatikmi, zvieracími Mortismi, ale hlavne s ľudskou zberbou vo vlastných radoch. Guľka v chrbte je ešte vražednejšia než čelný útok na laserové hniezdo. To preto, že je zákerná a nečakaná.

Vražedný tanec

Boj s vnútornými nepriateľmi avšak musí podstúpiť i Sean Tyler. Z politických dôvodov totiž nemôže veliť flotile mieriacej na Simeral. Lenže nebol by to Sean „neriadená atómová strela“ Tyler, aby si neporadil. Jeho „aktívna“ dovolenka radového člena výsadkových jednotiek ho ale konfrontuje s niečím omnoho horším, než sú kasimirskí zabijaci - s vlastnou exmanželkou! A zatiaľ sa vysoko nad simeralským nebom chystá najvražednejší tanec tejto dlhej vojny...

Simeral v plamenech svojím názvom nič neskrýva - najnovší prírastok do série Sektor Hirano je jedna žeravá akcia vedľa druhej, ešte žeravejšej. Aj preto ju vydavateľstvo FANTOM Print prináša práve teraz. Lepšiu knihu na rozohriatie zimných chladných večerov prosto inde nenájdete. Tak sa pekne uvelebte, pripravte si svoj obľúbený drink a potom tri... dva... jeden... Dovidenia na poslednej strane!
Oficiálna anotácia:

Po úspěšné obraně planety Sinaj se vývoj války v sektoru Hirano začíná obracet ve prospěch Obranné aliance proti Kasimirskému císařství. Aliance má novou flotilu a s ní se chystá osvobodit Simeral, hlavní planetu, která byla okupovaná více než tři roky. Jenže Kasimir má jiné plány. Rozkaz císaře zní jasně: „Simeral smí padnout do nepřátelských rukou pouze jako radioaktivní pustina.“ Pod pečlivým dohledem velitele okupace jsou pod každé velké město na planetě umisťovány jaderné nálože. Kdyby selhaly, na oběžné dráze čeká flotila připravená bombardovat povrch planety. Zatímco se schyluje k bitvě ve vesmíru, na planetu musí být vysazeny speciální jednotky Commandos. Jejich úkolem je zabránit katastrofě. Kasimiřané jsou na ně ale připraveni. Ať už Commandos uspějí nebo ne, Simeral skončí v plamenech.


Info o knihe:

Autor: Jan Kotouč
Názov: Simeral v plamenech
Séria: Sektor Hirano 6
Žáner: sci-fi
Vydavateľ: FANTOM Print
Prevedenie: brožovaná väzba, 145 x 205
Autor obálky: Petr Willert

ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: jan kotouc, sektor hirano, simeral v plamenech, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.247.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)