Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 21.10.2016 20:50 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Nemrtvá inkvizice

Rád českých x-menov proti hordám hladných monštier! Bude to masaker, pri ktorom potečie nielen krv...

Srdce Európy sa stalo epicentrom skazy. Svet sa zrútil. Rád spasiteľov, fungujúci v oblasti Čiech a Moravy už od dôb Rudolfa II., značne zredol a musí sa naviac pobiť s následkami zrady vo vlastných kruhoch.

Zradcovia však ešte nepovedali posledné slovo a neštítia sa vložiť smrtiacu zbraň do rúk dievčatka, ktoré prišlo rozosiať smrť. Ešte niečo sa ale Rádu môže stať osudným: talentovaná Eliška dokáže napodobniť všelijaké zručnosti, avšak jedného schopná nie je - nečinne sa prizerať, ako sa bezbranná nevinnosť mení na krvilačnú, bezduchú potvoru. Bude jednať srdcom, aj keby mala všetko ohroziť.

Čo pred časom započali netvory a prastarí bohovia z medzidimenzionálnej brány, teraz má dokončiť zákerný prostriedok meniaci ľudí na tlejúce monštrá. Ak existuje protiliek, jeho tajomstvo si vzal bývalý Predstavený Rádu do hrobu.

Praha plná zombíkov

Odvšadiaľ sa valí chodiaca smrť a zo všetkého najviac jej chutí živé mäso. Šance Rádu sa síce zdajú byť jedna k nekonečnu, nemohla by to však byť Pragocalypsa, aby sa i v tej najzúfalejšej situácii nenašlo miesto pre čierny humor, ostré hlášky a kopu extra prekvapení a návratov.

Vydavateľstvo FANTOM Print prináša po úspešnej trilógii zo sveta Pragocalypsy štvrtý román. Zbesilá akcia v nehostinných troskách nášho bývalého sveta, z ktorého sa staré netvory nemali kam vytratiť a nové doň pribúdajú geometrickou radou. Proti nim stojí osamotený a zradou oslabený, avšak stále odvahou i humorom sršiaci spolok „x-menov“, ktorí sa budú biť do posledného kúsku vlastného mäsa.
Oficiálna anotácia:

Svět se změnil k nepoznání a s ním i srdce Evropy. Dimenzionální trhlina sice byla za vysokou cenu uzavřena, ale tím rozhodně nic neskončilo. Po Čechách stále běhá bezpočet nestvůr, které je třeba zlikvidovat, aby mohl být nastolen nový řád věcí a lidská společnost zažila kýžené zmrtvýchvstání. K němu nakonec dojde, i když ne tak jak bylo plánováno… Do pohybu se totiž daly události, se kterými nemohli počítat ani Rafaelovi řeholníci. Ti brzy zjistí, že musejí bojovat nejen se zaběhnutými netvory a zrádcem ve vlastních řadách, ale především s nespočitatelnými hordami nemrtvých, kteří rozsévají smrt, kam přijdou. Zdá se, že ke kompletnímu exodu lidské rasy už zbývá jen nepatrný krůček. V této nehostinné atmosféře se ale dějí i malé zázraky. Anebo možná ne? Marika při své cestě zpátky na stanoviště Beta potká někoho, o kom si myslela, že už ho nikdy neuvidí. Brzy si však všimne, že se ztraceným řeholníkem něco není v pořádku. Jsou to všechno jen náhody, anebo jde jen o předzvěst něčeho daleko horšího?


Info o knihe:

Autor: Jan Urban
Názov: Nemrtvá inkvizice
Séria: Pragocalypsa
Vydavateľ: FANTOM Print
Žáner: urban fantasy
Prevedenie: brožovaná väzba, 145 x 205
Autor obálky: Dominik Broniek

ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: jan urban, nemrtva inkvizice, pragocalypsa, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.230.188
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)