Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 29.6.2016 11:36 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: V náruči temnoty

Zmiznuté dievča a neľútostné zlo, ktoré nemožno zastaviť - nič, s čím by si nevedela poradiť neohrozená strážkyňa Direktória!

Sexy ryšavke Riley Jensenovej, kríženke upíra a vlkolaka, je často poriadne horúco a nemôže za to len mesačná horúčka, ktorej - rovnako ako všetci vlkolaci - podlieha pri každom splne. Ako strážkyňa Direktória pre iné rasy musí riešiť prípady, na ktoré je polícia krátka. Jej zmiešaný pôvod jej však neprináša iba nadanie oceňované Direktóriom, ale aj talent zabŕdať do milostných peripetií, ktoré sa občas končia horšie ako rozchodom.

Riley si v piatom zväzku série, nazvanom V náruči temnoty, konečne užíva zaslúžené voľno, z ktorého väčšiu časť strávila s Kellenom na romantickom ostrove. Jej idylku však predčasne ukončí niekto, z koho jej vždy behal mráz po chrbte. Okrem nezvyklého a pre Riley nevysvetliteľného spôsobu, akým sa pred ňou zjaví, je tu ešte niečo: hoci jej kedysi pod hrozbou smrti zakázal kontaktovať kohokoľvek zo svorky, náhle si nárokuje na jej pomoc a neštíti sa siahnuť pritom k vydieraniu.

Brutálne vraždy

Riley zahajuje pátranie už na ostrove, odkiaľ sa zanedlho vracia do Kellenovho objatia. Okrem útechy v ňom ale nachádza i postupne silnejúce výčitky, pretože nové a nové prípady ju Kellenovi kradnú z náruče a vrhajú ju tvárou v tvár psychopatom, ktorí sa snažia o jej život. Okrem pátrania po zmiznutom dievčati zo svojej bývalej svorky sa Riley musí vydať po stope nehmatateľného skla, ktoré prepožičiava mužom nadľudskú silu a núti ich vraždiť ženy brutálnym spôsobom, hraničiacim s fetišizmom... Keri Arthur nás skrátka ani v piatom zväzku série Strážkyně Riley Jensonová neoberie o poriadnu porciu napätia či erotiky a vyčíňanie zvrátených nadprirodzených síl!
Oficiálna anotácia:

Riley Jensonová, zčásti upír, zčásti vlkodlak, hraje podle vlastních pravidel, ať už je řeč o bouřlivém milostném životě či o její práci strážkyně. Když po ní však alfa samec z její bývalé smečky žádá, aby vyřešila případ zmizelé dívky, Riley vycítí, že se kolem ní utahuje smyčka. Její úkol má totiž háček: pokud Riley neuspěje, její matka zemře. Hraje se o hodně, lov začal..., a když zmizí další ženy, ocitá se Riley v takřka neřešitelné situaci mezi milencem, který na ni naléhá, aby se vzdala své práce, sériovým vrahem, který nezná hranice, a nočním klubem, kde se lidé potkávají s nadpřirozenými – na vlastní nebezpečí. Riley, vržena do říše svodů a násilí, jež předčí veškeré její představy, musí bojovat za záchranu všeho, co je jí drahé. Ten největší hon však teprve začíná...


Info o knihe:

Autor: Keri Arthur
Názov: V náruči temnoty
Séria: Strážkyně Riley Jenson 5
Žáner: urban fantasy
Vydavateľ: FANTOM Print
Prevedenie: viazaná s prebalom, 145 x 205
Prekladateľ: Petra Kubašková
Autor obálky: Larry Rostant
Dátum vydania: 29. jún


ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: keri arthur, strazkyne riley jenson, v naruci temnoty, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.247.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)