Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 27.4.2016 22:11 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Triumf trpaslíků

Ťažko skúšaná Skrytá zem nemôže nájsť pokoj - porazených nepriateľov totiž nahradili zradní priatelia...

Skrytej zemi nie je súdené, aby žila v mieri dlho. Bývalí vládcovia tejto krásnej ríše sú síce definitívne porazení, ale nové nebezpečenstvo sa skrýva priamo v srdci rady múdrych kráľov a kráľovien. A má tvár mladého nevinného dievčaťa, ktoré za dramatických okolností prišlo o rodičov...

Trpaslíkom je však hneď jasné, že niečo nehrá. Ich spojenci sa náhle chovajú zvláštne a obrancovia Skrytej zeme sa ocitajú mimo diania, cítia, že na vzostupe je nová moc, ktorá im nedôveruje. Lenže ako má obyčajný bojovník, ktorý by radšej porcioval sekerou nepriateľa, než sa zamotával do dvorských intríg, zistiť pravdu? Zvlášť, keď sa do toho naviac pripletú problémy s elfmi?

Áno, s elfmi. Tí totiž túžia obnoviť svoju dávnu ríšu. A aj keď sa nezdá, že by kvôli tomu siahali po zbraniach, ich vládca má veľmi temné tajomstvá. A naviac sa medzi jeho poddaných dokázali votrieť maskovaní alfovia. To všetko znamená jediné - medzi bývalými spojencami rastie nedôvera a stačí jediná iskra, aby vypukla krvavá a horká vojna všetkých proti všetkým.

Skvelá epická fantasy!

A tá iskra príde - k bránam Skrytej ríše sa totiž blíži podivná bytosť, ktorá ovláda tisíce otrokov, ich životy pre ňu nič neznamenajú. Bude opäť na trpaslíkoch, aby zobrali vojsko a vytiahli do boja. Iba oni dokážu čeliť protivníkom, ktorí ovládajú myseľ všetkých živých bytostí...

Dlho očakávané pokračovanie najpopulárnejšieho fantasy cyklu Markusa Heitza je tu a s ním poriadna nálož dobrodružstva, krvavých stretov, odporných beštií, záludných zloduchov, oklamaných i víťazných hrdinov a tragických rozhodnutí. Vydavateľstvo FANTOM Print vás zároveň pozýva vo štvrtok, 12. mája 2016, do pražského Paláca knih Luxor, a v piatok, 13. mája 2016, na veľtrh Svět knihy - knihu Triumf trpaslíků totiž príde pokrstiť samotný autor!
Oficiálna anotácia:

Zdá se, že válka o Skrytou zemi je u konce. Mír se vrací a národy upevňují své přátelství, aby dokázaly jednotně čelit jakémukoliv nebezpečí. Elfové však spřádají ve svých starých říších nebezpečný svazek. A v Šedých horách je nalezeno lidské dítě ze Země za horama, které hovoří řečí alfů. Dívka získává zvláštním způsobem náklonnost mnoha obyvatel Skryté země, zatímco trpaslíci se k nově příchozí chovají nedůvěřivě. Když je v horách spatřen jeden nesmírně mocný nepřítel, ukáže se, že dívka má tajemství, které změní budoucnost národa trpaslíků. Bude muset dojít k poslední bitvě? A je vrátivší se Tungdil skutečně onen legendární hrdina bojovníků se sekerami?


Info o knihe:

Autor: Markus Heitz
Názov: Triumf trpaslíků
Originálny názov: Der Triumph der Zwerge
Žáner: fantasy
Séria: Trpaslíci 5
Vydavateľ: FANTOM Print
Prevedenie: viazaná väzba s prebalom
Překladatel: Zdeněk Sladovník
Autor obálky: Jan Patrik Krásný
Dátum vydania: 27. apríl 2016

ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: markus heitz, trpaslici, triumf trpasliku, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.247.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)