Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 14.4.2016 08:28 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Okovy války

Keď sú démoni ten menší z vašich problémov... treba sa zhlboka nadýchnuť a zachrániť svet!

Larry Correia sa vracia a servíruje nám tretí diel Grimnoirských kroník. Opäť sa jedná o nadupanú akčnú jazdu z alternatívnej histórie odohrávajúcej sa v tridsiatych rokoch dvadsiateho storočia, v ktorej sa stretnete so všetkými starými dobrými (a áno, i zlými) známymi. A každý bude musieť priložiť ruku k dielu, pretože boj za záchranu sveta, ktorý poznal mágiu, speje do finále!

Jake Sullivan a jeho priatelia odhalili spiknutie namierené proti Aktívnym, avšak mŕtvy kancelár Impéria ďalej zosiela varovanie pred záhadným Stopárom a diabolským Nepriateľom, a na svoju misiu sa tak vydáva jedna supermoderná vzducholoď. Jake a bývalý Železný gardista Toru hodlajú vyrvať Impériu technológiu, s ktorou by dokázali predstihnúť sily Zla. Avšak na tajnej vojenskej základni odhalia desivú pravdu, ktorá všetko zmení...

Epicky šialený mix

Mladá Cestovateľka Faye pri pátraní po pôvode svojich fascinujúcich schopností zatiaľ zavíta na miesta, kde sa z oficiálnej mŕtvoly môže veľmi rýchlo stať mŕtvola reálna - v Berlíne plnom zombií je to rozhodne stávka na istotu. To v Amerike vytiahli do boja politici a mediálna spodina. Ich cieľom je nahnať Aktívnych na jedno miesto, kde nebudú robiť problémy a budú pod dohľadom. A každý, kto s týmto úžasným plánom nesúhlasí, je zradca a nepriateľ národa...

Larry Correia opäť dokazuje, že z autora svižných akčných príbehov vyrástol na veľkého rozprávača skutočne epických rozmerov. Jeho mix gangsterky, superhrdinských komiksov, šestákových dobrodružných románov a klasickej fantasy zabodoval po celom svete a teraz majú i čitatelia v Česku a na Slovensku vďaka nakladateľstvu FANTOM Print možnosť presvedčiť sa, aký osud Correia ich obľúbeným hrdinom a celej grimnoirskej spoločnosti prichystal...
Oficiálna anotácia:

Spojené státy americké – Bradford Carr, strůjce spiknutí proti Aktivním, je mrtvý, ale jeho sen o podřízení magie státu žije dál. Prezident Roosevelt se snaží prosadit Zákon o registraci Aktivních a v cestě mu stojí jen Grimnoir, který se neochotně stává mluvčím všech mágů v zemi. Francie – Sally Faye Vierrová se stále snaží pochopit kouzlo, které z ní udělalo jednoho z nejmocnějších mágů v historii. Ví, že coby Provázaná se stala zbraní, ale otázkou stále zůstává, proti komu se její síla nakonec obrátí, protože poslední nositel této kletby skončil jako masový vrah. A kdesi nad Pacifikem Jake Sullivan velí vzducholodi plné grimnoirských rytířů a pirátů, kteří se vydali na svou nejnebezpečnější misi. V japonském Impériu, válečném stroji vytvořenému na obranu lidstva, se k moci dostal podvodník, který si hraje na kancléře a ignoruje všechna varování o blížícím se Nepříteli. Jake Sullivan a jeho spojenci vidí jen jeden způsob, jak Impériu otevřít oči. Musí proniknout do srdce nejmocnější říše světa a zabít údajně nesmrtelného muže, který jí vládne.


Info o knihe:

Autor: Larry Correia
Názov: Okovy války
Séria: Grimnoirské kroniky 3
Žáner: urban fantasy
Vydavateľ: FANTOM Print
Prevedenie: brožovaná väzba, 145 x 205 mm
Prekladateľ: Jakub Mařík
Autor obálky: Petr Willert
Dátum vydania: 13. apríl 2016

ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: larry correia, grimnoirske kroniky, okovy valky, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.247.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)