Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 6.4.2016 18:09 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Podsvětí

Pred neľútostnou vojnou asasínov a templárov niet úniku - ani v londýnskom podsvetí, kde skryla tamojšia smotánka svoje hriechy!

Videoherná séria Assassin's Creed si v súčasnej popkultúre vydobyla výsadné postavenie - a rozhodne nehodlá zo svojich pozícií ustúpiť. I tento rok sa hlási o slovo, a to nielen na obrazovkách počítačov, ale aj na striebornom plátne (s Michaelom Fassbenderom v hlavnej roli) a rovnako s ďalším knižným titulom!

Fanúšikovia sa tak vďaka nakladateľstvu FANTOM Print môžu vydať do ďalekej Indie, ale predovšetkým do viktoriánskeho Londýna, kde zrovna v oblakoch pary a potu tisícoviek robotníkov vrcholí Priemyselná revolúcia. Jej súčasťou je i budovanie prvej podzemnej dráhy. Náročná stavba je výzvou ľudskému duchu a umu, avšak pod pozlátkom správ pre verejnosť sa skrýva čosi zlovestnejšie.

O projekt sa totiž zaujímajú špičky templárskeho rádu a to, samozrejme, znamená, že ani asasíni nemôžu zostať bokom. Avšak v Londýne je ich pozícia výrazne oslabená. Pokiaľ chcú zabrániť triumfu nepriateľov, musia sa spoľahnúť na služby jedného jediného bojovníka a mladíka, ktorého zavrhla vlastná rodina.

Krvavý dážď

Spoločne sa bude musieť majster asasín a jeho verný služobník Duch ponoriť do hlbín pod Londýnom. Práve tam sa začne krvavý boj, ktorý čoskoro otrasie celým Londýnom a dosť možno i britským impériom. Templári totiž objavili niečo, čo môže navždy vychýliť rovnováhu síl v ich prospech. Tiché noci už čoskoro zaplní chrčanie umierajúcich a ulice zmáča krvavý dážď!

Ďalší román z populárnej série Olivera Bowdena, s podtitulom Podsvětí, je pevne rozkročený medzi Indiou a Londýnom, ale aj medzi oddanosťou asasínskemu poslaniu a ľudskosťou. Nie vždy sú totiž správne rozhodnutia jednoduché - a nie vždy sú ich výsledkom dobré skutky. Avšak tvárou v tvár templárskej hrozbe je potrebné jednať a zaplatiť akúkoľvek cenu!
Oficiálna anotácia:

Píše se rok 1862 a v Londýně, kde je Průmyslová revoluce v plném proudu, se staví první podzemní dráha. Když je na stavbě objevena mrtvola, znamená to začátek nejnovější smrtící kapitoly ve staletí dlouhé bitvě mezi asasíny a templáři. Temnými tajemstvími obestřený asasín pracuje hluboko v utajení, aby ukončil nadvládu templářů nad hlavním městem. Bratrstvo ho brzy pozná jako Henryho Greena, učitele Jacoba a Evie Fryeových. Prozatím je však znám pouze jako Duch...


Info o knihe:

Autor: Oliver Bowden
Názov: Podsvětí
Originálny názov: Underworld
Séria: Assassin's Creed 8
Vydavateľ: FANTOM Print
Žáner: fantasy
Prevedenie & formát: brožovaná väzba; 145 x 205 mm
Prekladateľ: Kateřina Niklová
Autor obálky: Ubisoft
Dátum vydania: 6. apríl 2016
ZDROJ: FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: oliver bowden, assassins creed, podsveti, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.247.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)