Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 23.12.2015 13:43 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Až do dna

Bývalý majster upírskeho Domu Cadoganovcov je mŕtvy! A upírka Merit musí nájsť nových mocných spojencov, inak zomrie i ona...

Cadoganský Dom trúchli po smrti svojho bývalého Majstra, a najhoršie to, pochopiteľne, nesie Merit, ktorej ho osud vytrhol z rúk zrovna vo chvíli, keď to medzi nimi začínalo konečne vyzerať nádejne. Roly Meritinho partnera sa ujíma Jonah, zatiaľ len po profesionálnej stránke, i keď kapitán stráží z Domu Greyovcov by zjavne stál o viac.

K Merit by sa dokonale hodil - okrem toho, že je pohľadný, stihol za svoj upírí život nazbierať niekoľko vysokoškolských titulov. Merit by snáď i podľahla, ibaže... akokoľvek bol ich vzťah komplikovaný, upírka stále nedokáže vyhnať zo srdca Ethana. A keby len zo srdca. Prenasledujú ju zlé sny blížiace sa takmer k živelným katastrofám, ktorých spojnicou je práve Ethan.

Búrka živlov

Je snáď náhoda, že s Chicagom sa niečo deje? Michiganské jazero sčernie ako tuš a nasledujú ďalšie a ďalšie podivné javy, ktorých pôvodcu by Merit rada našla. Chicago sa zmieta v búrkach živlov a Merit si musí vystačiť s oporou tých, ktorí zatiaľ zostávajú pri nej. Vynárajú sa nové a nové otázky, ktoré ju privádzajú za novými a mocnými nadprirodzenými obyvateľmi...

Američanka Chloe Neill opäť bravúrne nadväzuje na predošlé diely série a rozohráva možno najtemnejšiu kapitolu Upírov z Chicaga. Názov románu neklame a jeho hrdinovia si tentoraz siahnu skutočne až na dno, a boj, ktorý budú musieť podstúpiť, možno navždy zmení ich životy. A taktiež celú spoločnosť, ktorej podobu pred rokmi narušilo vystúpenie upírov z chicagského podsvetia na verejnosť. A zatiaľ temnota silnie...
Oficiálna anotácia:

Nad Cadoganským Domem se stahují mračna a nedávno přeměněná upírka Merit netuší, zda se jedná o temnotu před svítáním, či o klid před bouří. Samotné město je zmítáno nepokoji kvůli paranormálním obyvatelům a stát vyhrožuje, že schválí zákon o povinné registraci nadpřirozených. Od chvíle, kdy upíři vystoupili na veřejnost, nebyla ještě nikdy situace tak vyhrocená. Kéž by se mohli na chvíli někam uklidit, aby lidé přestali panikařit. A co čert neche, voda v Michiganském jezeře náhle zčerná a teprve teď začne jít pořádně do tuhého. Nová starostka Chicaga vytrvale tvrdí, že má vše pevně v rukou, ale Merit ví, že samou podstatu přírody dokáže změnit jen kouzlo vzešlé z té nejtemnější magie. Bude se muset obrátit na staré i nové přátele, aby zjistila, kdo za tím stojí, a zastavila ho dřív, než bude pro lidi i upíry pozdě.


Info o knihe:

Autor: Chloe Neill
Názov: Až do dna
Pôvodný názov: Drink Deep
Žáner: fantasy
Séria: Upíři z Chicaga 5
Vydavateľ: FANTOM Print
Prevedenie: brožovaná väzba
Rozmery: 145 x 205
Prekladateľ: Petra Kubašková
Autor obálky: Tony Mauro

ZDROJ: tlačová správa nakladateľstva FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: chloe neill, upiri z chicaga, fantom print, az do dna


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.247.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)