Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 7.10.2015 15:27 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Spoznajte Dcery Jidášovy

V živote upírov nie sú pokojné dni a noci sú prosto krvavé... Markus Heitz prichádza s ďalším temným hororovým thrillerom, po ktorého prečítaní istotne nebudete zhasínať!

Markus Heitz nám už tretí raz pripomína, že byť okúzlený upírmi nie je dvakrát zdraviu prospešné. A to aj vtedy, ak narazíte na niekoho takého sympatického, ako je Sia, ktorá má svojich ľudských príbuzných vyslovene rada. Dokonca natoľko, že im neváha po smrti useknúť hlavu, aby znovu nepovstali ako nemŕtvi - alebo, ak už povstanú, ich zas rýchlo uloží. V kusoch, pochopiteľne.

Nuž, z lásky často konáme extrémne veci - a Sia sa takým extrémom chce, samozrejme, vyhnúť. Lenže to by sa okolo nej museli prestať motať všetci tí vlkolaci, "hadodlaci" a vôbec všemožné potvory, o vykonávateľovi poslednej vôle najmocnejšieho londýnskeho mafiána ani nehovoriac. Aby zachránila zvyšky svojej rodiny, Sia bude musieť znovu vytiahnuť do boja a porciovať nepriateľov ako o preteky.

V tom však nemá rovnocenné podmienky ani náhodou. Tentoraz sa totiž stáva nedobrovoľným pešiakom v krvavom boji nadprirodzených bytostí o nadvládu nad Írskom. Z minulosti sa vynárajú prízraky, na ktoré by Sia - ale aj celé ľudstvo - najradšej zabudla. Ibaže to nejde. V hre nie je len osud ostrovnej krajiny alebo samotnej Sie. Tentoraz je v hre predovšetkým jej rodina, ktorú Sia prisahala chrániť za každú cenu...
Že Markus Heitz vie vybudovať napätie ako málokto, to už vďaka nakladateľstvu FANTOM Print dobre viete. Že jeho monštrá sú brutálne, krvavé, ale zároveň svojím spôsobom majestátne, to viete tiež. Avšak vo vyvrcholení trilógie Jidáš autor ukazuje, že jeho monštrá môžu byť stále ešte bytosťami schopnými citu a sebaobetovania, ako nikdy predtým.

Na Siu čeliacu presile a podivuhodným schopnostiam nepriateľov totiž čaká nebezpečie, s ktorým nemožno bojovať pazúrmi ani zbraňami - jej vlastná krv, malá Elena, túži po smrti, pretože verí, že iba tak prinesie bezpečie milovaným. Dokáže Sia zachrániť svoju rodinu i pred sebou samou? Šance sú minimálne, ale pomoc niekedy prichádza z tých najmenej očakávaných strán.


Oficiálna anotácia:

Upírka Sia je poslední ze smrtících dětí Jidášových – a připravena udělat vše pro to, aby se kletba nepřenesla na její jediné potomky, Emmu a Elenu. Když jsou obě uneseny, začíná pro Siu vražedný závod s časem: neboť pokud se jí nepodaří nevinnou ženu a dítě zachránit, mohly by se stát dcerami Jidášovými. A pak by je Sia musela zabít...


Info o knihe:

Autor: Markus Heitz
Žáner: horor, thriller
Séria: Jidáš 3
Prevedenie: brožovaná väzba
Rozmery: 145 x 205
Prekladateľ: Svatava Kretková
Autor obálky: Andrew Dobell & Lukáš Tuma
Dátum vydania: 7. október

ZDROJ: tlačová správa nakladateľstva FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: markus heitz, jidas, dcery jidasovy, fantom print


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 52.23.219.12
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)