Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 20.6.2015 21:55 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Ucítite Ledové pohlazení

To najväčšie zlo sa niekedy skrýva v nás samotných... A je vôbec možné postaviť sa mu bez toho, že by sme stratili kúsok seba?

Nalini Singh sa už po tretí raz vracia do sveta Psyov a meňavcov. V románe Ledové pohlazení znovu potvrdzuje svoju pozíciu svetovej bestselleristky a privádza na scénu dve nové postavy, s ktorými sa čitatelia série doposiaľ stretli iba okrajovo.

Psyové / měňavci sú koncipovaní podobne ako čitateľsky veľmi úspešný cyklus Bratrstvo černé dýky od J. R. Wardovej. Príbeh čitateľa privádza do roku 2079, do sveta, ktorému ani zďaleka nevládnu ľudia. S každým dielom majú čitatelia možnosť bližšie poznať dvoch nových hrdinov, čím postupne vzniká farebná mozaika živého a reálne pôsobiaceho sveta.

Brenna a Judd bývali ako oheň a ľad. Pokiaľ nebola Brenna unesená a šialený Psy neotvoril a nepoškodil jej myseľ. Brenna teraz vníma zlo omnoho silnejšie a násilné sny a predstavy, ktoré ju prenasledujú, ohrozujú jej zdravý rozum. Až vtedy si uvedomuje, že útok možno prežila, ale jej záchrana nebola ani zďaleka šťastným koncom. Skôr začiatkom.

Obracia sa preto na Judda, chladného zabijaka s kusom ľadu namiesto srdca, ktorý ako jediný je schopný jej situáciu vnímať chladne a logicky. A aj ju zastaviť, keby sa jej vražedné chúťky vymkli kontrole.

V ich svete sa medzitým schyľuje k vojne medzi Psyami a meňavcami a situácia rýchlo eskaluje. Dokážu zachrániť životy tých, ktorých milujú, i seba navzájom? Nakladateľstvo FANTOM Print čitateľom pripravilo ďalší úžasný zážitok, ktorý si rozhodne nesmiete nechať ujsť!
Oficiálna anotácia:

Judd Lauren a Brenna Kincaidová by nemohli být odlišnější – on je chladný psyský voják, ona živočišná vlčice. A přesto je něco spojuje. Oba byli zrazeni těmi, jimž nejvíce věřili, a oba hledají způsob, jak se s tím vyrovnat. Na PsyNetu byl Judd Šípem – členem elitního komanda, které se na rozkaz Rady Psyů nezastaví před ničím. Potom však zběhl a nyní využívá svých temných schopností k tomu, aby křížil Radě její temné plány. Brenna Psye nenávidí víc, než cokoli na světě. Byl to totiž právě psyský šílenec, který ji unesl a týdny mučil a přestože mu unikla, nadále ji pronásledují děsivé sny plné násilí, krve a smrti. Její schopnost vnímat čiré zlo je nyní tak silná, že má strach, aby se sama nestala vražedkyní. Když se v doupěti smečky objeví první mrtvola, stává se Judd Brenninou jedinou šancí na vypátrání skutečného vraha. A také její jedinou nadějí, že získá zpátky svůj život.


Info o knihe:

Autor: Nalini Singh
Žáner: fantasy
Série: Psyové / měnavci 3
Prevedenie: brožovaná väzba
Rozmery: 145 x 205
Prekladateľ: Alžběta Lexová
Autor obálky: Chris McGrath
Dátum vydania: 24. jún 2015
Predchádzajúce časti: Otrokyně citů; Předtuchy smyslnosti

ZDROJ: tlačová správa nakladateľstva FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: nalini singh, psyove / menavci, fantom print, ledove pohlazeni, otrokyne citu, predtuchy smyslnosti


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.207.247.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)