Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac október zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 540 užívateľov.
hits
NOVINKA | 20.5.2015 08:25 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Gansumisu Kyattsu

Alebo jednoducho iba Gunsmith Cats...

Gunsmith Cats vychádzali vo vydavateľstve Kodansha od februára 1991 do júna 1997 a viac-menej boli určené pre mužské čitateľské publikum, ktoré je dostatočne staré na to, aby dokázalo bez väčších problémov prečítať text napísaný v kanji (tzv. seinen manga). Medzi rokmi 2004 až 2008 sa dočkali pokračovania s názvom Gunsmith Cats Burst, ktoré sa autenticky pridŕžalo dnes už milej pôvodnej retro mangy, ktorá dokázala chytiť za srdce aj české vydavateľstvo Crew.

Dámy a hlavne páni, privítajte legendárnu mangu od sympatickej japonskej komiksovej legendy Kenichiho Sonodaa, ktorej hviezda vzplanula v minulom storočí a horí vlastne až dodnes!

Oficiálna anotácia vydavateľstva:

A máme to tady! Komiksová legenda Keniči Sonoda přichází na český trh se svou nejslavnější mangou. Akční jízdou jménem Gunsmith Cats. Takováhle kniha si zaslouží pořádné vydání, takže na pulty dnes dopadla více než 450 stránková kniha, plná přestřelek, výbuchů, sexy holek a automobilových honiček. A v centru toho všeho jsou dvě lovkyně lidí.
Irene „Rally“ Vincentová miluje všechno, co má kola, a stejně tak zbožňuje pistole a pušky. „Minnie“ May Hopkinsová je zase expertkou na výbušniny (a na chlapy) bez granátu nedá ani ránu. A proti nim stojí hordy těch nejďábelštějších krvelačných protivníků s všemožnými technickými vychytávkami.

Gunsmith Cats je dnes už opravdu klasika, která nezapře to, jak je její autor fascinovaný auty a zbraněmi. Vždyť je celá jedna kapitola věnovaná české pistoli ČZ 75. Technika je tu vykreslená do nejmenších detailů - ovšem to neznamená, že by to nějak zpomalovalo děj, nebo ubíralo místo kaskadérským scénám, vedle kterých vypadá celé Rychle a zběsile jako honička důchodců na invalidních vozících.

Čili, pokud máte rádi mangu, pokud máte rádi akční komiksy (nebo komiksy vůbec), neváhejte ani vteřinu a sáhněte po téhle opulentní porci komiksové klasiky. Po manze, která je pořád cítit spálenou gumou, benzínem a střelným prachem.

Gunsmith Cats


Nakupujte rýchlo a efektívne z pohodlia vašich izieb! E-shop vydavateľstva Crew je vám k dispozícii nostop 24 hodín.Emerald City Comic Con and Sakura Con 2014


Making of Gunsmith cats part 1


ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: gansumisu kyattsu, gunsmith cats, manga, komiks, crew


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.210.11.249
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)