Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac júl zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
41%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 523 užívateľov.
hits
NOVINKA | 18.4.2009 08:43 | KOMENTÁRE [4]
KNIHA: The Host (Hostiteľ) už v apríli! (aktualizované)

Máme skvelú správu pre všetkých fanúšikov Stephenie Meyer. The Host sa už pomaly, ale isto blíži do naších kníhkupectiev.

AKTUALIZÁCIA

Podľa najnovších informácií by mala knižka vyjsť už 20. mája. Objednávať si ju môžete už teraz.PÔVODNÁ SPRÁVA - 31.3.2009 19:48

AKTUALIZÁCIA

Bohužiaľ nemáme dobré správy pre fanúšikov Stephenie Meyer. Pretože slovenský preklad knižky bude publikovaný až v máji. Zatiaľ sa predpokladá, že by sa tak malo stať niekedy v polovici mája.PÔVODNÁ SPRÁVA - 15.3.2009 11:09

Na včerajšej AnimeShow sme mali možnosť zúčastniť sa čítačky z tretej knižky zo ságy Twilight, Zatmenia, ktorá vyjde 31. marca. Boli nám predstavené skoro dve plné kapitoly, ktoré potešili isto každého fanúšika, ale neskazili nikomu prekvapenie z deja.

Medzi zúčastnenými bola aj prekladateľka celej Twilight ságy, Lucia Halová, ktorá bola veľmi sympatická a s radosťou nám odpovedala na niekoľko otázok. Určite nikoho neprekvapí, že aj ona je fanúšikom celej série a už má celú ságu doma a prečítanú.

Fanúšikovia si Zatmenie budú môcť kúpiť priamo 31. marca od rána v Auparku v kníhkupectve Panta Rhei v Bratislave. Predaj je spojený s akciou, ktorú organizuje prvý rok Aupark v spolupráci s najväčším slovenským kníhkupectvom Panta Rhei. Viac informácií nájdete tu. Nielen že sa môžete zabaviť na pripravovanom programe, ale tiež môžete získať kupón na zľavu ku kúpe Zatmenia, a to až vo výške 15%.

To však nebol koniec všetkým novinkám. Zástupca vydavateľstva Tatran, pán Matúš Mládek, nám oznámil aj zatiaľ predpokladané časy vydania ďalších knižiek od Stephenie Meyer. Štvrté a posledné pokračovanie Twilight ságy s názvom Úsvit by malo vyjsť začiatkom septembra. Presný dátum ešte neuviedol, ale snáď sa nám v budúcnosti podarí získať aj túto informáciu.

Tiež sme sa dozvedeli, že v súčasnosti sa pracuje aj na ďalšej knižke od Stephenie Meyer, sci-fi románe skôr pre dospelých the Host. Vydanie knihy je v štádiu korekcií, do našich kníhkupectiev by mala doraziť v apríli. Ostáva len dodať, že sa veľmi tešíme a ani túto dobrotu od Stephenie si nenecháme ujsť. A čo vy?


ČLÁNOK PRIDAL: Caterhine
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: the host, twilight saga, animeshow, vydavatelstvo tatran


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.206.194.134
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
4. IP 91.201.66.6 7.8.10, 00:19
Have no a lot of money to buy a car? You not have to worry, just because that's possible to take the <a href="http://bestfinance-blog.com">loans</a> to work out such kind of problems. Hence get a small business loan to buy everything you want.
3. IP 195.91.79.119 17.3.09, 07:03
skvelá kniha
ja mam už iba posledných 5 kapitol a skončím celú knihu...musím jedine súhlasít so všetkými pozitívnymi ohlasmi na túto knihu, pretože je naozaj parádna:D
Twilight prevýšila najmenej o tri stupne:D
2. Bruja 16.3.09, 03:26
Uz v aprili?
Fiha, dovtedy asi ani nestihnem docitat original. :D :D No ale super sprava. Prvych 11 kapitol je rozhodne skvelych.
1. Petraela 15.3.09, 22:30
V celku sa na to teším
rada by som si tú knihu prečítala, určite je lepšia ako Twlight saga :D
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)