Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 17.11.2014 09:53 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Srdce zimy

Vlčím snom sa blíži nebezpečný muž zvaný Zabíjač... a legendárny fantasy cyklus Kolo času sa vracia deviatykrát, avšak zďaleka nie naposledy!

"Kolo času sa otáča a veky prichádzajú a odchádzajú. Povesti blednú na mýty a dokonca i mýty sú dávno zabudnuté, keď sa vek, ktorý ich zrodil, znovu navráti... Tak znejú nezabudnuteľné slová, ktorými sa začína Kolo času, mýtická sága, ktorá v sebe spája to najlepšie, čo žáner fantasy ponúka.

Českí a slovenskí čitatelia prešli spoločne s novým vydaním, ktoré pre český trh prináša nakladateľstvo FANTOM Print, poriadny kus cesty, behom ktorej sa stretli s nenávisťou i zradou, láskou i priateľstvom, mágmi i bytosťami nadanými nadpozemskou silou. Srdce zimy je potom zastavením deviatym...

... v ktorom sa opäť aspoň na chvíľu stretneme s mladíkom Random, teraz Drakom Znovuzrodeným, ktorý stál na počiatku vojny s Temným. Zistíme tiež, že vodca Čiernej veže nehovorí tak úplne pravdu, vo vlčom sne sa budeme skrývať pred mužom zvaným Zabíjač a pretože do hry vstúpi Dcéra Deviatich mesiacov, bude zaujímavé sledovať, či opravdu dôjde k predpovedanej svadbe s Matom...

Všetky dejové línie, ktoré Robert Jordan rozohral, sú teraz prepletené v navzájom sa ovplyvňujúcom a pevne spätom uzle. Pretnúť ho môžu iba udalosti, ktoré pootočia optiku tohto nadčasového epického príbehu a zmenia tak rozloženie síl na šachovnici Dobra a Zla. Kolo času je späť - prvýkrát v exkluzívnom vydaní doplnenom mapou a v jednozväzkovom prevedení jednotlivých dielov. A finálna bitka, ktorá prepíše dejiny autorovho sveta, sa nemilosrdne blíži...


Oficiálna anotácia:

Rand je na útěku s Min, ale Cadsuane netuší, kam má namířeno. Ukáže se, že Mazrim Taim, vůdce Černé věže, je lhář, ale jeho cíle zůstávají zahaleny tajemstvím. Perrin zoufale hledá Faile, nyní zajatkyní Sevanny.

S Elyasem Macherou, Berelain, prorokem a velmi nesourodým vojskem putují krajinou plnou banditů a Seanchanů... a zatím se vlčím snem a Tel’aran‘rhiodem plíží muž zvaný Zabíječ.

V Tar Valonu, v Elaidině Bílé věži jsou intrikánky se svými plány a protiplány otřeseny do hlouby duše, když se před hradbami náhle objeví Egwain a její vzbouřenkyně.

Do Ebú Daru dorazí seanchanská princezna známá jako Dcera Devíti měsíců – a Mat, jenž se zotavuje v Tarasinském paláci, je jí představen. Dojde k předpovězené svatbě?Kniha vyjde v preklade Dany Krejčovej a s obálkou od Luisa Roya 19. novembra v pevnej väzbe s prebalom na 416 stranách.


ZDROJ: tlačová správa nakladateľstva FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: kolo casu, srdce zimy, robert jordan


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.238.190.82
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)