Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 8.9.2014 13:35 | KOMENTÁRE [0]
PODUJATIE: Fantasy svet na Comics Salóne a IstroCone 2014?

A prečo nie?

Rok čo rok sa brány Istropolisu na Trnavskom Mýte v Bratislave otvárajú nielen na jar, ale aj na konci leta. A rok čo rok sa jeden národ sťahuje do krajiny, v ktorej neplatia zákony gravitácie, všetky mytologické bytosti sú si rovné a rozprávkové výhry sa ponúkajú nadšeným pútnikom z cudzích krajín celým obrím priehrštím. Asi takto nejako vyzerajú tri dni plné zábavy a fantastického dobrodružstva.

Neveríte?!


XI. ročník najväčšieho medzinárodného festivalu komiksu, hier a japonskej kultúry, Comics Salón, a XXVII. ročník najväčšieho medzinárodného festivalu fantasy, sci-fi a hororu, IstroCON, sa na vás budú tešiť od 19. do 21. septembra v priestoroch Istropolisu a Fantasy svet, samozrejme, bude pri tom!

Napriek tomu, že program sa zatiaľ pýši prívlastkom „predbežný“, radi by sme vás pozvali na niekoľko zaujímavých prednášok a diskusií, ktoré sme si pre vás pripravili.

V piatok nás budete môcť nájsť či už v salóne PopKultúra, v ktorom sa dozviete, čo by ste mali robiť, ak vám BBC začne spôsobovať stavy beztiaže (16:00, Yaonee), alebo v Sci-fi salóne, kde vám Sirius ručne a stručne zhrnie Sci-fi prehľady s poradovým číslom 3 (19:00).

V sobotu si o 12:00 odskočíme na diskusiu o Stránkach o fantastike (Fandom, Martin Králik a hostia + Fantasy svet), potom zažijeme jedno rozprávkové dobrodružstvo vo svete Fantastických rozprávok 21. storočia (Fantasy salón, 10:00, Yaonee), trošku si oddýchneme v náručí Komiksu (Comics salón, 17:00, Yaonee), aby sme načerpali sily na 19-tu hodinu, kedy si kultivovane poslintáme nad naším Sherlockom (Japan Salón, Yaonee).

V nedeľu sme si tak klasicky vzali voľno.

Tri dni však, pochopiteľne, ponúkajú oveľa viac fantastickej akcie, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. A to vrátane prednášok, krstov, diskusií či sprievodných súťaží. Aktuálny program môžete nájsť preto na hlavnej stránke podujatia (ľavý panel, položka program). A ak sme vás nebodaj neoslovili (len to nie!), možno vás osloví niekto iný. Nakoniec, je si z čoho vyberať!ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií PODUJATIE

Tagy: comics salon, istrocon, fantasy svet


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 54.165.57.161
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)