Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 8.6.2014 10:36 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Anita vs. Harlekýn

Lovkyňa upírov sa vo svojom pätnástom pokračovaní popasuje so záhadnými upírskymi strážcami poriadku.

V predchádzajúcej časti Danse Macabre sa náš obľúbený šerif, ktorý oživuje mŕtvych a popravuje upírov, Anita Blakeová, musela popasovať nielen so stále narastajúcimi vlastnými schopnosťami, ale aj so stupňujúcou sa mocou niektorých jej milencov. Ale zdá sa, že najväčšiu pozornosť jej zaberalo zistenie, že s jedným členom svojho háremu čaká dieťa. Keď sa konečne vyrovnala s tým, že bude matkou a napriek riziku všetkých možných defektov, ktoré potomkov kožomencov a upírov postihujú, zistí, že tehotenský test mal pozitívny výsledok len kvôli unikátnej chémii jej vlastného tela a tehotenstvo sa nekoná. A tak môže vyvolávať a popravovať ďalej...

A to presnejšie v pätnástej časti úspešnej série od Laurell K. Hamiltonovej s názvom Harlekýn, ktorá vychádza v nakladateľstve Epocha 20. júna 2014.Anita má pred sebou najväčšiu výzvu svojho života. Do jej sveta, do sveta zaplaveného jej mocou, prichádzajú stvorenia také obávané, že mocní a celé storočia starí upíri odmietajú čo i len vysloviť ich meno. O Harlekýnoch je zakázané hovoriť, ak ich nechcete privolať. A ak sa vám Harlekýni ozvú sami, znamená to, že je na vašu hlavu vypísaný rozsudok smrti.

Jean-Claude, Vládca mesta, a Richard, alfa-vlkodlak, dvaja dlhoroční rivali v boji o Anitinu priazeň, sa musia stať spojencami. A kožomenci, Nathaniel a Micah, budú musieť ešte viac pomôcť. A je tu tiež Edward. V tejto situácii Anita vie, že musí zavolať istému mužovi zo svojej minulosti, ktorý tu pre ňu vždy bol.Laurell K. Hamiltonová - Harlekýn (Anita Blakeová, lovkyně upírů 15)

"Jsem jediná lovkyně upírů, která randí s vládcem města. Většina lidí to vnímá jako střet zájmů. Upřímně řečeno, já to tak taky vidím, ale moc s tím toho nenadělám."

Moc saintlouiských upírů stále roste a zvěsti o nových schopnostech vládce Jean-Clauda i jeho lidské služebnice Anity Blakeové se šíří až za oceán. Zastánce tradičního řádu však stejně tak znepokojují poměry ve zdejší Církvi věčného života, která porušuje tisíciletá pravidla a snad i ohrožuje bezpečné soužití upírů a lidí.

Když se ve městě objeví záhadní Harlekýnové, legendární a přísně utajovaní upíří strážci pořádku, nikdo netuší, proti komu se mocní z Evropy rozhodli zasáhnout. Pro Anitu, zmítanou věčnými proměnami nevyzpytatelné sexuální magie i politickými spory mezi jednotlivými skupinami kožoměnců, je to jen další komplikace, kterou teď opravdu nemá zapotřebí…


ČLÁNOK PRIDAL: Mercy
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: anita blake, provinile slasti, rozesmata mrtvola, cirkus prokletych, laurell k. hamilton


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.237.138.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)