Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 15.5.2014 00:06 | KOMENTÁRE [0]
FILM: Fantastické zvery už majú svoj dátum premiéry

Vyberte kalendáre a perá a zakrúžkujte si dôležitý deň.

Nie je to ani tak dávno, čo nás Rowlingová prekvapila správou, že pracuje na scenári k novému filmu zo sveta Harryho Pottera. Konkrétne sa jedná o tenučkú knižočku Fantastické zvery a ich výskyt napísanú Mlokom Scamanderom. Joanne nám chce v pripravovanej trilógii (áno, čítate dobre) bližšie predstaviť čarodejnícky svet, ktorý sme vďaka jej knihám mali možnosť spoznať.

No a konečne nám tvorcovia zo štúdia Warner Bros. na čele s producentom Davidom Heymanom oznámili dátum, kedy prvý diel tejto filmovej série dorazí do kín. Nebude to však, bohužiaľ, tak skoro, ako sme dúfali, pretože premiéra je naplánovaná až na 18. 11. 2016. No možno tento dátum vybrali zámerne, pretože to bude len dva dni po tom, čo si pripomenieme 15. výročie premiéry Harryho Pottera a Kkameňa mudrcov, ktorý po prvýkrát uzrel kinosály presne 16. novembra 2001. Určite nebudem jediná, ktorá si spomína na ten deň, kedy Harryho prvýkrát uvidela v kine (v mojom prípade to bolo 1. decembra na premiére :D). Ani sa mi nechce veriť, že odvtedy ubehlo už toľko času, no myslím, že film bude peknou oslavou všetkého, čo nám Harry za tie roky priniesol.

Ako už vieme, dej filmu sa bude odohrávať v New Yorku 70. rokov pred tým, ako čarodejnícky svet spoznal Harryho Pottera. Kevin Tsujihara z Warner Bros., ktorý presvedčil Rowlingovú, aby napísala k filmu scenár, o ňom povedal, že nová séria bude mať rovnakú atmosféru, na akú sme zvyknutí z Harryho Pottera. Rowlingová zároveň dodala, že hoci sa Fantastické zvery budú odohrávať v tom istom svete ako Harry, nebudú ani prequelom ani sequelom, ale skôr akýmsi novým a širším pohľadom na čarodejnícky svet, ktorý vytvorila.

Ohľadom obsadenia hlavnej úlohy zatiaľ nepadlo žiadne oficiálne slovo, internetom stále kolujú len dohady. Tým pádom je jasné, že plagátik hore je len fanmade, ale taký vydarený, že sme ho sem jednoducho museli dať. Keď sa však niečo zmení a my sa dozvieme to meno, na ktoré všetci tak netrpezlivo čakáme, určite vás budeme informovať.


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: fantasticke zvery a ich vyskyt, joanne k. rowlingova, harry potter, warner bros.


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 34.237.138.69
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)