Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 11.4.2014 08:27 | KOMENTÁRE [2]
KNIHA: Divoké vetry dujú...

... a z monumentálnej fantasy ságy Kolo času sa vydala už polovica!

Robert Jordan nepatrí k tým autorom fantastických ság, o ktorých by sa klebetilo iba sem-tam alebo tam a sem. Robert Jordan patrí práve k tým svetovým spisovateľom, o ktorých sa zanietene hovorí ešte aj roky po ich smrti, pretože knižný svet, a predovšetkým fantastický žáner, obohatili o unikátne a nadčasové diela.

České vydavateľstvo FANTOM Print už od roku 2012 s takmer železnou pravidelnosťou vydáva Jordanovu najúspešnejšiu fantastickú ságu "Kolo času", ktorá sa rozšírila o 6 diel, a to práve predvčerom, 9. apríla:

„Nové vydání Kola času byl risk,“ potvrdil majiteľ FANTOM Printu, Libor Marchlík, a dodáva: „Ale nakonec jsme velmi příjemně překvapeni. S každým dalším svazkem přibývají noví čtenáři a cyklus si vede velmi dobře i v e-bookové podobě.“ Tieto slová musia každého, kto fandí Randovi v jeho boji proti silám Zla i vlastnému osudu, zahriať pri srdci. Nakoniec, Kolo času ešte neodkrylo všetky svoje tromfy, a aj napriek tomu, že obdobie sucha sa pomaly ale isto blíži ku koncu, nie je isté, či magický artefakt ter’angrial dokáže nastoliť rovnováhu...

Oficiálna anotácia distribútora:

Kolo času se otáčí a věky přicházejí a odcházejí. Co bylo, co bude a co je. Ale vše ještě může zahalit Stín. Kéž Drak Znovuzrozený opět vyjede na větrech času.
Elain, Aviendha a Mat se dostali ještě blíže k míse – ter'angrialu –, která by mohla změnit nekonečnou vlnu veder na světě a nastolit přirozené počasí. Egwain začíná shromažďovat všechny ženy, které dokážou usměrňovat – Mořský národ, hledačky větru, moudré i pár překvapivých dalších. A nade vším čelí Rand děsivému Zaprodanci Sammaelovi v Shayol Ghulu, kde na svou kořist číhá krvežíznivá mlha Mashadar…
Cyklus "Kolo času" (stručné zhrnutie):

Mladík Rand má předurčeno stát se Drakem Znovuzrozeným, dávno předpovězeným vůdcem, jenž má zachránit svět, a zároveň ho zničit. Čeká ho cesta plná nástrah a utrpení, přičemž se musí postavit řadě nepřátel, v čele s nejhorším z nich, zvaným Temný. Aby zvítězil, musí spolu s přáteli nalézt artefakty z dávných časů – ale ani ty nemusejí být ve finální bitvě proti všem rozhodující...ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: robert jordan, kolo casu, fantom print, fantasy, koruna z mecu


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.238.190.82
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
2. Mercy 11.4.14, 19:10
No ja si myslím že im to ide v celku slušným tempom :D ani som si nestihla všimnúť že ich je už sedem :D a ja doma stále len jednotka a trojka fúúúú to bude peňazí zas :)
1. Shaola 11.4.14, 16:31
už toľkokrát som chcela začať čítať túto sériu a nemôžem sa k tomu odhodlať keď viem, že tak skoro nevyjdú všetky diely v cz... takže ich len postupne zbieram a som zvedavá, dokedy vydržím :D
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)