Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 577 užívateľov.
hits
NOVINKA | 9.4.2014 07:41 | KOMENTÁRE [2]
KNIHA: Vydajte sa do skrytého paláca rozkoší...

... a zistite, či je lepšie milovať upíra, alebo vlkolaka.

Keri Arthur je dáma v rokoch, ktorá sa môže (okrem iného) popýšiť úspešnou kariérou ešte úspešnejšej autorky pohybujúcej sa na rozhraní niekoľkých fantastických žánrov väčšinou v tak príjemne romanticky naladených novelách. Povráva sa, že písať začala už v útlom veku a v roku 2012 mala na svojom konte neuveriteľných 26 kníh. Samozrejme, väčšina z nich bola (a to nielen vo svete) ovenčená prestížnymi oceneniami, takže, ak teda ešte stále dumáte nad tým, ako asi tak môže vyzerať kvalitná urban fantasy, je najvyšší čas, aby ste zavítali na stránky českého vydavateľstva FANTOM Print a poohliadli sa po najnovšom knižnom kúsku.

Nakoniec, dobrú urban fantasy môžete spoznať aj podľa toho, že do mixu už zabehnutých tradičných motívov (akými sú napr. hlavná hrdinka, jej šarmantný milenec s nenadprirodzenými schopnosťami alebo taká mágia vo všetkých svojich podobách) primiešala autorka niečo špecifického a originálneho.

Oficiálna anotácia distribútora:

Ve světě magie a svodů odhaluje noc krásu, zatracení i touhu. Riley Jensonová, napůl vlkodlak, napůl upír, pracuje pro organizaci dohlížející na nadpřirozené rasy – avšak nyní je sama.

Nadřízeným i milencům věří asi stejně jako úhlavním nepřátelům, a tak hraje podle vlastních pravidel. Jejím nejnovějším úkolem je proniknout do přísně střeženého paláce rozkoší, které vlastní zločinec jménem Deshon Starr. Tento šílený vědec již po desetiletí experimentuje v oblasti genetiky.

O Rileyinu přízeň soupeří dva sexy muži: chladný, svůdný upír, a neodolatelně přitažlivý vlkodlak. Riley musí zůstat ve střehu, protože pokud zachrání svět před Deshonem Starrem, zároveň zachrání i sebe samu – a kolem ní se zatím svírá past…
Tretia časť fantastickej série Strážkyně Riley Jenson od austrálskej lady urban fantasy Keri Arthurovej "Smyslné zlo" prišla na pulty kníhkupectiev 2. apríla 2014 a od tohto vzácneho momentu žne jeden úspech za druhým. Ak ste teda zvedaví na to, kam sa jej najnovšie dobrodružstvo bude uberať a či je vôbec možné poraziť šialeného vedca Deshona Starra, ktorý akoby vypadol zo stránok prachom zapadnutých gotických románov, už vlastne viete, kde máte začať hľadať.ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: urban fantasy, keri arthur, fantom print, smyslne zlo, strazkyne riley jenson


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.89.204.127
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
2. Yaonee 9.4.14, 19:27
Ja pevne dúfam, že autorka svoje čitateľské publikum nesklame! :D
1. Mercy 9.4.14, 11:14
...
Žeby sa kvalita tejto série od jej prvej časti prudko zvýšila? :D Lebo jednotka teda nič moc ale po prečítaní tejto novinky mám chuť si teda prečítať aj ďalšie dve časti :)
 
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)